Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az alábbival vannak problémái...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbival vannak problémái valakinek? (Főleg a pasiknak. )

Figyelt kérdés

Hogy a párod csak egészséges ételeket hajlandó főzni. Amik ugyanolyan finomak, csak a tudat, hogy ez más, lehet, hogy kényelmetlenül érint (főleg, ha dacolós típus vagy). Ha nem mondanám, valószínűleg észre sem veszitek, viszont a legtöbb hagyományos (főleg magyar) étel nem lenne benn a menüben, csak ritkán. Úgyhogy számotokra új fogásokat is jelentene, nem csak módosításokat.


Például a cukrot és a még károsabb édesítőszereket Stevia kivonattal helyettesítem - az íz ugyanolyan édes, és cserébe megkapjátok a tudatot, hogy mennyiségtől függetlenül nem okoz cukorbetegséget, nem károsítja a fogzománcot, és nem hízlal (tehát édesszájúaknál előny, hiszen a cukortartalom többé nem jelent problémát :))

Ilyesmikre gondolok. Legalábbis a család férfitagjainak bejön (bár ők mindig farkasétvágyúak, szóval lehe, hogy nem érv).


Vagy örülnétek, hogy a gyerekeitek majd egészségesen nőnek fel, ha eljön az ideje? :)


2011. febr. 4. 09:33
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Jöttek a kommentek, míg nem voltam :)

Engem mondjuk nagyon nem izgat a kalóriatartalom, mert simán ledolgozom, mozgok épp eleget. Soha nem jutna eszembe pl. fogyózni, van elég hobbim, ami megdolgoztat. Engem csak a mesterséges cuccok akasztanak ki. Azokat senki nagyapja nem habzsolta úgy, mint mi akaratlanul is. Plusz azért nagyszüleink nem ilyen levegőn éltek, és sokkal többet mozogtak, stb., stb.

Az ízre figyelek, és még én sem ennék natúr pulykát párolt répával :D

A steviát én megszoktam, meg még más sem panaszkodott rá...

2011. febr. 4. 18:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!