Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondta a barátnőm hogy tablett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondta a barátnőm hogy tablettát szed (nem voltunk együtt). Kérdeztem hogy miért és azt mondta hogy nem akar gyereket, meg is erőszakolják WTF?

Figyelt kérdés
utána mondta hogy miattunk is ... csak engem borít ki hogy a lány akit szeretek első érvnek azt hozza fel hogy mi van ha megerőszakolják? értem, de akkoris nem ennek kéne először lennie, vagy ha mégis nem ezzel nyitni nekem. :O nem rég óta vagyunk együtt még szüzek vagyunk. neki fel se tűnt hogy ez milyen dolog már... szerintetek is gáz volt részéről ezt így elémvágni? vagy én reagálom túl? nekem rosszul esett
2011. febr. 3. 23:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
hát, szűz lány tablettát valami hormonális dolog miatt szokott szedni, vagy hát nem tudom, ha tudatosan készül valamire :) vagy azért, mert már nem szűz...
2011. febr. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Azért annyit meg tudok állapítani, hogy szűz(volt)-e.
2011. febr. 6. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!