Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondta a barátnőm hogy tablett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondta a barátnőm hogy tablettát szed (nem voltunk együtt). Kérdeztem hogy miért és azt mondta hogy nem akar gyereket, meg is erőszakolják WTF?

Figyelt kérdés
utána mondta hogy miattunk is ... csak engem borít ki hogy a lány akit szeretek első érvnek azt hozza fel hogy mi van ha megerőszakolják? értem, de akkoris nem ennek kéne először lennie, vagy ha mégis nem ezzel nyitni nekem. :O nem rég óta vagyunk együtt még szüzek vagyunk. neki fel se tűnt hogy ez milyen dolog már... szerintetek is gáz volt részéről ezt így elémvágni? vagy én reagálom túl? nekem rosszul esett
2011. febr. 3. 23:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%

pasi létedre elég hisztis vagy... ilyeneken fölösleges izélni. ha még sokszor eljátszod, nem lesz hosszú kapcsolat. a te kérdésed is hülye volt, hogy "miért szedsz tablettát?". vajon miért... mert finom-.-

nyilván mert azon kevés lányok közé tartozik, akik felelősségteljesek.

van, aki a megerőszakolástól fél betegesen. én a balesetektől. kinek mi.

2011. febr. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Most ennyire ne legyél mán tapló! Oké, nem megszokott, átlagos dolog, de ha ő ettől ennyire fél, miért kell ezen kiverni a hisztit? Rosszabb vagy, mint egy kisiskolás lány.
2011. febr. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nyilván nem úgy kérdeztem meg. Másrészt meg szerintem egy kapcsolatban az az alap, hogy egymással védekezünk elsősorban, vagy ha nem is így van, nem mondom a másiknak, kb hogy "áhh nem is miattad, hanem mi van ha megerőszakolnak". Várom mások véleményét is.
2011. febr. 4. 00:02
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
manapság a pasik tényleg egyre kényesebbek. hihetetlen, hisztisebbek vagytok, mint egy elkényeztetett kislány. és akkor csodálkoztok, miért nincs barátnőtök, vagy miért vagytok dobva.
2011. febr. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Más fogalmunk van egy bensőséges kapcsolatról és az ehhez társított empátiáról.
2011. febr. 4. 00:08
 6/12 anonim ***** válasza:
ehhez képest nekem van 3 éves kapcsolatom, amiben nem sértődök be piszlicsáré dolgokon:D
2011. febr. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szóval szerinted egy kapcsoaltban ne legyen őszinte a másik, és az engedélyed nélkül nem félhet semmitől, és pláne nem tehet ellene semmit. Nem vagy te egy kicsit kapd be a f*szom?
2011. febr. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Gratulálok, sok boldogságot :D

Hozzátenném a kérdéshez, hogy neki nem így adtam elő, nem is "sértődtem be" neki, csak szarul esett és most más nézőpontokra vagyok kíváncsi. Csak nekem esik rosszul, ha a kapcsolatot meg sem említi a másik, csak valami külső dolgot, pont fogamzásgátlásban? Úgy tűnik eddig

2011. febr. 4. 00:24
 9/12 A kérdező kommentje:
00:22 : Saját élmények? Én nem erről beszéltem.
2011. febr. 4. 00:29
 10/12 anonim ***** válasza:

sajnos 00:04nek igaza van

teljesen lényegtelen dolgon idegesíted magad. ha szüzek vagytok, akkor nyilvánvaló hogy nem azért szedi mert ellened védekezik. és ez apró célzás volt, hogy még egy darabig az is maradsz.

másrészt szerintem női okokból szedi, ez csak kifogás. rendezetté teszi a vérzést. de vannak akik a hormontól megnövekedő mellek miatt szedik.


szerintem ne itt keress igazolást a sértődöttségedre. van egy olyan érzésem, hogy egy más jellegű párkapcsolati vagy személyes problémát vetítesz bele ebbe. mindenképp beszéld meg vele, hogy érzel, mire vágysz. elvileg erről szólna a párkapcsolat

2011. febr. 4. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!