Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazam van, vagy igazam van?

Figyelt kérdés

Az a legnagyobb, baj vagyis a fő probléma, hogy szinte nincs olyan nő aki el tudná hinni, képzelni azt, hogy létezik olyan pasi aki őszintén szeretné őt megismerni, és képes őt őszintén szeretni, és nem csak a vadászösztön hajtja...

És a legtöbb pasinak ezért nem adnak esélyt sem!


(hangsúlyoznám , hogy "szinte nincs olyan")


2011. febr. 3. 21:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nincs.
2011. febr. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én speciel simán el tudnám képzelni. Aztán mindig az van, hogy az elején szép és jó, ismerkedünk, beszélgetünk, aztán oda jutunk, hogy csak szexre kellenék. Ilyen szerencsétlen vagyok vagy "csak" ezt váltom ki a férfiakból...nemtudom.
2011. febr. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nincs, de van benne igazság.
2011. febr. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nincs igazad!
2011. febr. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Tomika90 ***** válasza:
igazad van...de az ilyen tipusu ember nem kell a nőknek...ösztönösen kívánják a rosszat.ha fejen pörögsz is így marad.A szép lányok ilyenek...meg a beképzelt csúnyák is:D a szebb pali kell nekik mert annak a szövegét elhiszik mert szimpatizálnak vele.De ha kiestél a hatókörből akkor nincs tovább
2011. febr. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

vajon akik nemet válaszolnak azoknak hány százalékuk nő?


Egyébként ha nincs igazam akkor a nők adnának esélyt a pasiknak h bebizonyítsák , hogy nem csak a szex miatt kell nekik a nő!


Még akkor is ha csalódtak, és ugye a csalódások miatt nem hisznek már a nők és pont akkor kezdeményeznének azok a pasik...

2011. febr. 3. 21:23
 7/12 anonim ***** válasza:
sokszor átkú*rták őket, ezért szemetek. részben igazad van
2011. febr. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én pasi vagyok.
2011. febr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Tomika90 ***** válasza:
Ha nem csalódott senkibe akkor fiatal és még a tökéleteset keresi...aztán eljön az életébe az az idő amikor kutatja ugyanugy töretlenül, a tökéletes megfogja de a kicsit rosszabb minőségü pali már nem.Ezért nincs esélye a roszabb kinézetünek.Aki tetszik neki annak inni fogja a szavát mert elveszíti a fejét.Fordított esetben csak nagyon ritka az elutasítás esélye mert ott azért a kan hormonok összejátszanak és lyuk lyuk...90% a női elutasítás szerintem 10% a pasi...na ezt cáfolja valaki:D
2011. febr. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy ez zavarja a nőket. Mintha olyan k*rva nagy baj lenne hogy a szex is nagyon fontos része egy kapcsolatnak.
2011. febr. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!