Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondja szeret, de én ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondja szeret, de én ezt nem érzem hogy van ez? Többi lent

Figyelt kérdés
Az van ,hogy hétvégén tudnánk találkozni a pasimmal de én már egyre jobban nem akarok 3 hete vagyunk együtt tudom nem hosszú idő de amig nem jöttünk össze addig mnindig nagyon kedves volt mindig rám írt msnen mert ott szoktunk beszélni ... első héten taliztunk nagyon kedves volt szeretgetet aztán meg msnen alig jött fel ha feljön nem ír rám :S nagy ritkán rám ír de akk se ír semmi olyat h hiányoznák meg mindig gyorsan eltűnnik .. És ha pl hal rolam vmit akk egyből elkezdi h ne csaljam meg meg amig nem megyek férre addig nincs gond .. de h ő mit csinál arrol nem tudhatok sokszor fel se jön msnre de én meg nem kérdezhetem meg mért nem meg ha kérdezem akkor az a válasz h dolgozott ..:Saztán meg ha ráírok egy tízpercet se beszélünk annyi h hogy vok mizu velem ..de ha vmit elmondok annyi h azt mondja hogy oldjam meg én ..:S nem tud ebbe segiteni .. és leis rázz így :S ...aztán beírja megy enni és felsejön újra msnre meg ha feljön kiír vmit h itt a haverom senkinek se ha ráírok nem ír vissza de áltba nem jön fel gépre :S ááá szakitanom kénne ?:O
2011. febr. 3. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Érdekes egy kapcsolat, mindenesetre meg kell hagyni.

Szóval három kerek hete " jártok". Ez idő alatt igazán ki se ismerted, és szerintem te is érzed hoyg ennek nincs sok értelme.

Leráz, tízperceket beszél veled, vagy nem foglalkozik veled.

Vedd már észre hogy csak játszik veled, te csak egy lehetsz a többi közül.

Én is ismerek egy ilyen pasit, lehet egyről beszélünk :)

Szerintem legyen tartás benned, és egyszerűen felejtsd el!

Hagyd a francba, nem kellesz neki, ha érdekelnéd foglalkozna veled.

Légy nő, és ne legyezd tovább a hiúságát, keress egy rendes, megbízható srácot, ezt a majmot meg felejtsd el sűrgősen!

Menekülj, amíg tudsz!

2011. febr. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazad van :) kilépek ebből a sz,r kapcsolatból...csak nem msnen dobom :)
2011. febr. 3. 21:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Hmm... talán meglátta egy fogalmazásodat, és rájött, hogy neki intelligensebb barátnő kell? :)


Na, hogy ne csak kritizáljalak, azt tanácsolom, hogy lépj ki - amilyen gyorsan csak tudsz. Ő nem szeret veled foglalkozni; te már most, 3 hét után ennyi rosszat látsz benne (persze jogosan), van ennek értelme? Nincs.

2011. febr. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!