Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez, lányok?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy sok lány, ha jól kijön egy sráccal, meg be is jön neki, viszont az iskolában/osztályban nem túl népszerű a srác, akkor nem jönnek össze vele? Ennyire nagy hatással van sokatokra, hogy mit mondanak mások? Miért olyan fontos ez annak, akinek az?



17/F


2011. febr. 3. 18:45
1 2
 1/14 Norb66 ***** válasza:
63%
Csak a r*bancoknak fontos, azokkal meg nem kell foglalkozni.
2011. febr. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 nielindi ***** válasza:
100%
az már régen rossz, ha valakinek nincs saját véleménye és ennyire befolyásolható
2011. febr. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Akkor körülöttem jó sok ri*anc van. sokszor a szolíd lányoknak is számít...legalábbis ezt tapasztalom.
2011. febr. 3. 18:49
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
üdv a tinédzser korban!
2011. febr. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%
A nepszeruseg mindenutt fontos! Mindenkinek:) Aki nem nepszeru nem sokat er el az eletben! Amugy ezek osztonok es nem jelenti azt hogy barki is riban*c lenne:) Pl te miert nem jossz ossze egy rakos csaajjal? Mert az osztoneid azt sugjak hogy egy egeszseges lannyal konnyebb az elet es tudod azt is hogy egeszseges utodot kepes szulni:) (bocs ha rossz pl vettem fel, de most hirtelen ez jutott eszembe):*
2011. febr. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

"Aki nem nepszeru nem sokat er el az eletben!"

ezzel nem értek egyet...Sokszor értékesebb egy nem túl népszerű ember mint egy olyan aki a világ közepe, de belül meg egy hulladék...Dhát a mai világban már nem fontosak ezek a dolgok, csak ami kívülről látszik, ezt viszont tudom...

2011. febr. 3. 18:54
 7/14 anonim ***** válasza:
67%

Talán tudják, hogy egy kapcsolathoz nem elég az, hogy jól kijönnek, meg bejön a srác?

(kijön-bejön, höhö)

2011. febr. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
87%
Hát én is sok ilyen lányt ismerek és szerintem hüeség az egész lehet,hogy népszerű a fiú de te pont nem kedveled vagy pl nem népszerű de te azt sem kedveled....szóval szerintem nem a népszerűsétől függ...egyerűen nem találtad meg még a neked való lányt!És attól hogy valkinek népszerű a barátja nem ribanc akkor az ha smi más nem érdekli csak a hirnév...amugy az én barátom is népszerű de engem nem foglalkoztat ha nem lenne népszerű akkor is kedvelnem...szertném:D 15/L
2011. febr. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Izééékeh11 ***** válasza:

jah ezt én sem értem amúgy XD most komolyan,én biztos hogy nem járnék egy fiúval csak azért mert mindenki imádja,belülről meg egy segghülye f@szfej xD inkább járok egy csendesebb,visszafogottabb sráccal,akinek legalább vannak érzései is,nem csak összeszed minden második kis szőke libát hogy ő legyen a menő :D

13l

2011. febr. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
mert rossz csajokat fogsz ki :)
2011. febr. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!