Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esélyem még helyrehozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem még helyrehozni?

Figyelt kérdés
A lényeg több mint 2hónapja megismerkedtem egy lánnyal.Nagyon jól elvoltunk minden jóvolt mindketten bejöttünk a másiknak stb szval minden oké volt.Aztán egy kis hülyeségből sajna én hülye sikeresen egy nagyobb vitát csináltam és eléggé öszevesztünk.Úgyvoltam hogy jó akkor ennyi volt majd lesz más de nembírom elfelejteni.....vagyis nem is igazán akarom,fontosabblett nekem ezalatt az idő alat mint hittem.Ma ráírtam beszéltünk stb....Szerintetek van még esélyem jóvátenni valahogy ezt a dolgot vagy fölös? Az biztos hogy már nemigazán érdeklem annyira mint eddig,de azért érdeklem még.
2011. febr. 3. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha te nem tudod, akkor mi honnan tudjuk? Mi nem beszéltünk vele ma.
2011. febr. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor úgykérdezem a kérdést hogyha veletek lenne ilyen(leginkább lányokkal) hogy tetszik valaki stb stb de egy kis hülyeség miatt öszevesznétek de utána újra normális lenne mint előtte és tényleg sajnálja az egészet stb adnátok mégegy esélyt?
2011. febr. 3. 17:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Én szerintem adnék:D

Bár attól is függ, hogy milyen nagy volt ez az összeveszés, de gyorsan próbálj megint nagyon bevágódni nála megint, nehogy azóta már egy újabb kiszemelt legyen a csajnak:D

Ha annyira fontos vagy számára akkor minden rendbe lesz újra

2011. febr. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát tulajdonképpen azonvesztünk ösze hogy volt egy időszak amikor elég rosz napjaim voltak kicsit bunkó voltam,azthittem nemérdeklem csak húzza az agyam azzal amit mond stb,de teljesen roszul hittem.Hát próbálok bevágódni valahogy hát pasz.... :)
2011. febr. 3. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!