Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz lenne a dolog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz lenne a dolog?

Figyelt kérdés
A legutóbbi barátomba kb fél évig szerelmes voltam majd 1 hónaput jártunk is végül ő szakított velem. Neki viszont van egy ikertestvére szerintetek gáz lenne ráhajtani????
2011. febr. 3. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lenne gáz. Csináld csak, olyan sokat nem jártatok, hogy gond lenne belőle.
2011. febr. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kriszti83 ***** válasza:
Ráhajthatsz. Úgyis a tesók fogják eldönteni a dolgot. Ismerek olyan ikerpárt, akik sosem járnának a testvérük exével.
2011. febr. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

hát mi nővéremmel nem vagyunk ikrek de meg vallom én se járnék az exével :D


19F

2011. febr. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elég gáz...
2011. febr. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az lehet érdekes ha pl elmegyek hozzájuk és szülei a másik testvérrel látnának... nem tudom miket gondolnának meg ugye mindkettő fiú is otthon lenne....
2011. febr. 3. 21:20
 6/7 Izééékeh11 ***** válasza:

hát szerintem elég gáz lenne :S meg akkor az exed azt hinné hogy még mindig tetszik neked...mert ha ikrek ugyanúgy néznek ki nem???és most érted,abból neki az jönne le hogy csak azért jársz az ikertesójával mert úgyis ugyanúgy néznek ki,tehát jó lesz azis :D ugye érted mire gondolok? :D

13l

2011. febr. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem nem lenne gáz.. csak elég kellemetlen hogy mindiglátnod kell amikor találkozol a testvérével, kellemetlen érzés és nem lenne jó ötlet a testvérével járnod
2011. febr. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!