Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bűzlött a tatyója és kidobták...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bűzlött a tatyója és kidobták neki, én meg kiröhögtem. Jogosan haragszik?

Figyelt kérdés
Az egyik osztálytársam (lány) reggel jött suliba és büdös volt a táskájában valami. Egy másik lány szólalt meg, hogy mi ilyen rohadt büdös?! Rájöttünk, hogy a táskájából jön a 3. padsorból. Ilyen rohadó párizsi szag volt, az a szúrós szagú valami... Utána elkezdték szekálni, hogy dobja ki már a fenébe azt a szart majd az egyik csaj bele dobta a táskáját a szemetesbe... aztán én is kiröhögtem, de nem szándékosan hanem a helyzet hozta ki belőlem meg az hogy a másik csaj ott legyezte az orrát, hogy milyen büdös van és nagyon kényeskedett, kinyitotta az összes ablakot. Utána beszéltem vele de nem szólt hozzám, hogy bunkó voltam vele én is... Bocsánatot kértem már de semmi jó. Szerintetek ilyenkor mit lehet tenni?
2011. febr. 3. 14:20
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Valami őt megvédő, legalább a helyzetet enyhítő poént, megjegyzést kellett volna fűznöd a dologhoz, ott helyben...
2011. febr. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

még is hány évesek vagytok, hogy ilyen dedós mocsokságokat csinálnak az osztálytársaid...???

ehhez senkinek nem volt joga, még ha tényleg bűzlött is a csaj táskája... szörnyen gonosz, és megalázó... sajnálom szegény csajt...

2011. febr. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

Gyerekek vagytok.A gyerekek kegyetlenebbül bánnak a társaikkal,mint azt bárki gondolná.Egészen pici apróságok miatt képesek megalázni a másikat és egészen jelentéktelen dolgokért kiközösítenek valakit.

Ha kócos a frizurája,ha kínai boltos a ruhája,vagy ha van valami büdös a táskába.


Szerintem inkább az lett volna a megoldás,hogy klktúráltan odamegy hozzá valamelyikőtök és emberi hangnemben a következőt mondja:

-Figyi már (név)!Észrevettük,hogy van valami kellemetlen szagú dolog a táskádban,ami több embert is zavar.Gyere már ki a mosdóba kérlek és nézzük meg,hogy mi az.


És persze a cikizés helyett értelemszerűen segíteni neki.Kidobni a bűzölgő tárgyat,esetleg ha van valakinél egy dezodor vagy parfüm,akkor kicsit befújni a táskát.


21/f

2011. febr. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
csak sajnos ilyen normális, tisztelettudó hangnemre még a felnőttek sem képesek, nem hogy a gyerekek.... bár én soha nem vetemedtem volna ilyesmire...
2011. febr. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*sokszor
2011. febr. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

Ja és gondoljatok csak bele,hogy veletek is bármikor előfordulhat az,hogy pénteken benne felejtitek a megmaradt szendvicset a táskátokban.Esetleg becsúszik a táska egyik rejtett zugába,ahol már csak a szaga miatt veszitek észre.

Neked jól esne,ha ezt tennék veled?Nem hiszem.


21/f

2011. febr. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
:DDDDDDD Mi volt a taskaban?xD
2011. febr. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

21/f-val értek egyet! Kíváncsi vagyok én is hány évesek vagytok? Ha jóban vagytok/voltatok a lánnyal akkor pláne nem kinevetni, hanem segíteni kellett volna neki. Kérjél bocsánatot...ha nem, akkor még egyszer...

22/L

2011. febr. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
14 évesek vagyunk
2011. febr. 3. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!