Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mit kap a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit kap a párotok valentin napra?

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 10:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Páromnak volt két komolytalan rossz kapcsolata, mielőtt megismerkedtünk volna. Most lesz a 2. valentin nap amit együtt töltünk, és mindig azt mondja, hogy olyan jó, hogy vagyok neki, nem kell neki semmi, hálát ad az égnek, hogy én vagyok neki. Ő pedig akar nekem venni, mert végre van vki aki értékeli azt, hogy kap valamit valentin napra. Fura de férfi létére imádja a valentin napot, de csak azért mert szerelmes, és végre tud üneppelni, és kényeztetni. Én így szeretem, imádom, hogy ilyen romantikus, és örülök, hogy megünnepeljük, ha egy gyertyafényes estével, amit átbeszélgetünk akkor azzal.
2011. febr. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Közös fotóval ellátot hógömböt csináltattam Neki! :)

Annak ellenére hülyeségnek tartom a Valentin napot mert NEM csak ilyenkor szeretjük a párunkat hanem az év 365 napján.

Nekünk ez a 2. Valentinünk együtt, és amiatt is van nálunk ajándékozás mert előtte mindkettőnknek rossz kapcsolatban volt része, és örülünk, hogy egymásra találtunk.

2011. febr. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!