Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elszúrtam!? Imádom, de mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elszúrtam!? Imádom, de mégis szakítottam.

Figyelt kérdés
Ellöktem magamtól életem egyetlen pici kincsét..besokaltam hogy nem tudunk találkozni,mindig volt valami indok hogy miért nem jön le hozzám..hozzávágtam a fejéhez hogy keressen 1 közelebbi lányt és hogy szeresse,meg hogy kár volt elkezdenünk a kapcsolatunkat,és hogy ami nem megy nem kell erőltetni.ezt valamilyen szinten így is gondolom,de azért csináltam hogy rájöjjön hogy tényleg elveszíthet,ha nem lép..és lehet hogy belefáradt már ebbe az egészbe és bele fog törődni a döntésembe...,de én nem akarom elveszíteni,csak rá akartam ijeszteni,de lehet hogy túl jól sikerült:S mit csináljak?nem akarom felhívni és bocsánatot kérni tőlem,mert akkor azt fogja hinni hogy nincs hitelessége amit mondok neki...lehet ez volt életem legrosszabb döntése?de ha nem keres ez után és nem hív akkor lehet nem is szeretett igazán!!szerintetek mit kéne csinálnom?vagy már cseszhetem az egészet???:O:S
2011. febr. 2. 17:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kitartás!!
2011. febr. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
köszi aranyos vagy,muszáj lesz,csak azt bánom hogy lehet feleslegesen dobtam el magamtól őt...és ha ez igaz örökre bánni fogom..
2011. febr. 2. 18:37
 13/14 anonim ***** válasza:
én hiszek abban, hogy a dolgok nem véletlenül történnek... Ha kidobtad, azzal, hogy keressen magának közelebbit, ha nem megy el hozzád, (szóval nem olyan indokkal, hogy már nem szereted, vagy megcsaltad) és ha ő még szeret, akkor keresni fog. Ha nem, akkor örülj neki, hogy aránylag hamar lezárult ez a kapcsolat, és hátha egy közelebbi lesz a következő párod, akikkel már nem lesznek ilyen gondok!
2011. febr. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
pontosan ezt írtam neki:"Tudod mit?!hagyjuk a francba ezt az egészet,így sosem fog rendesen működni,elkezdeni is kár volt!keress 1 közelebbit és legyél vele boldog,be kell látnunk hogy ez így 1 halott ügy!te vagy a mindenem az életem,de ami nem megy azt nem kell erőltetni!ég veled csöppöm:'(
2011. febr. 2. 18:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!