Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elszúrtam!? Imádom, de mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elszúrtam!? Imádom, de mégis szakítottam.

Figyelt kérdés
Ellöktem magamtól életem egyetlen pici kincsét..besokaltam hogy nem tudunk találkozni,mindig volt valami indok hogy miért nem jön le hozzám..hozzávágtam a fejéhez hogy keressen 1 közelebbi lányt és hogy szeresse,meg hogy kár volt elkezdenünk a kapcsolatunkat,és hogy ami nem megy nem kell erőltetni.ezt valamilyen szinten így is gondolom,de azért csináltam hogy rájöjjön hogy tényleg elveszíthet,ha nem lép..és lehet hogy belefáradt már ebbe az egészbe és bele fog törődni a döntésembe...,de én nem akarom elveszíteni,csak rá akartam ijeszteni,de lehet hogy túl jól sikerült:S mit csináljak?nem akarom felhívni és bocsánatot kérni tőlem,mert akkor azt fogja hinni hogy nincs hitelessége amit mondok neki...lehet ez volt életem legrosszabb döntése?de ha nem keres ez után és nem hív akkor lehet nem is szeretett igazán!!szerintetek mit kéne csinálnom?vagy már cseszhetem az egészet???:O:S
2011. febr. 2. 17:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

te miért nem mentél hozzá?


Egyébként ha elvileg minden ok köztetek(ezen kívül) és szeret, akkor fog keresni... milyen indokkal mondta le a találkákat? ha h.lyeségek miatt, akkor lehet ez volt a célja:s

2011. febr. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
dolgozik,családi program,lányával lesz,gondjai vannak,jah meg hogy nincs pénze(mondtam h fizetem az útja felét,vagy a szállását)!szilvesztert is megbeszéltük hogy együtt leszünk akkor is volt minden indok,úgy volt hogy most 12-én jön,de mégse:és teljesen negatív vagyok,mindig csak reméllek,de pofára esek..
2011. febr. 2. 18:03
 3/14 anonim ***** válasza:

te sosem tartottál vele? mindig ő ment hozzád? mióta vagytok/voltatok együtt?


bocsi a sok kérdésért..

2011. febr. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan csesztem el. Pár napig nem keresett nem beszéltünk én írtam neki egy sms-t és ő ezzel be is fejezte. Pedig én még csak nem is gondoltam komolyan nem is értem, hogy hihette azt. Azóta találkoztunk, de rossz, hogy nincs már velem.
2011. febr. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
igen mindig ő jött hozzám..5 hónap..320 km-re lakunk egymástól és én nem igen merek ilyen hosszú útra elindulni..de ígérte hogy ha jön 12-én keres albérletet itt nálunk hogy közelebb legyünk egymáshoz..de úgy látszik ezek is csak ígéretek voltak és csak azt mondta amit hallani szerettem volna...nálunk is volt már h 1 hétig nem jelentkezett,azt hittem h lett valakije és írtam 1 búcsúzós sms-t neki,de rá 1 napra visszaírt h miért?nem érti..ő is azt hitte h lett valakim,de ha nem hívott volna fel akkor is annyi lett volna...
2011. febr. 2. 18:15
 6/14 anonim ***** válasza:
uhh az nagyon sok...gondolom akkor nagyon ritkán is találkoztatok. lehet, hogy belefáradt, lehet, hogy neked is kellett volna menned...:S ez az egyszerűbb megoldás, és sajnos a reális is:s hány évesek vagytok, ha szabad kérdeznem?
2011. febr. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
én 20,ő 27!!(lehet,de ha nem vagyok ennyire türelmetlen és várok lehet akkor tényleg együtt lehettünk volna,de ekkora nagy bűn hogy hiányzik és velem van de még sincs,és nem tudok nélküle élni??)de ezt nem lehet sokáig csinálni...
2011. febr. 2. 18:25
 8/14 anonim ***** válasza:
ha elmondhatom a véleményemet, akkor szerintem próbáld meg nem keresni. ne alázkodj meg előtte. főleg úgy ne, hogy volt már olyan, hogy 1 napra eltűnt, se sz se beszéd..
2011. febr. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
azt mondta hogy összedugjuk a fejecskénket,és teszünk ellene...de én ezt nem vártam meg..:S ezért szúrtam el..néha úgy éreztem hogy nem is szeret,de néha meg hogy igen,igen rossz 1 helyzet,de most ezt én szúrtam el,nem várhatok el ezek után már semmit tőle..:S
2011. febr. 2. 18:28
 10/14 A kérdező kommentje:
nem fogom keresni...köszi a tanácsotokat...
2011. febr. 2. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!