Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan reagálnátok erre? Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok erre? Én lefagytam és annyit mondtam jó oké! Mert meglepődtem!

Figyelt kérdés

5éve vagyunk legjobb barátok ő fiú én lány vagyok!

Mi vagyunk a bizonyíték arra hogy van fiú lány között igaz jó barátság vagy is ezt hittem mert 5éve ismerjük egymást tudunk mindent a másikról se szex se csók nem volt soha köztünk!!!!!

De egyre többet mondja hogy imádlak!!Hónapok óta!!

Nem tudok már mit mondani erre mit érezhet?

Mit tegyek?


2011. febr. 2. 17:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, hogy nálad mit jelent egészen pontosan az a kifejezés, hogy "imádlak"
2011. febr. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Te mit érzel?
2011. febr. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg annyira jó barátok vagytok, akkor megtudjátok ezt beszélni. Legközelebb, mikor ilyet mond, mond Te is, h Te is szereted Őt, de vhogy finoman tedd hozzá, hogy úgy, mint a legjobb barátod. Vagy csak egyszerűen kérdezd rá, hogy-hogy szeret. :) Amúgy gratulálok 1 ilyen baráthoz. :)
2011. febr. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Én megijedtem!

Sokan mondták hogy összeillünk!!

De nem tudom hogy e akarok e rontani a barátságunkat!!

Mert mi lesz ha csak szexelnénk egyet vagy kettőt aztán lőttek a barátságnak is!!

2011. febr. 2. 17:57
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, ez pont az ellenkezőjére bizonyíték. A srác is így gondolja.
2011. febr. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy barátságnek miért kellene elromlani, ha nem sikerül egy kapcsolat?

Most vagy szereted vagy nem, dönts el.

2011. febr. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 91%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:57


Megint én vagyok. Saját tapasztalat: Van 1 srác, akivel ovis korunk óta ismerjük egymást, mindig is nagyon jóba voltunk. Kb 2-3 éve hol Ő érez többet irántam, hol én iránta, és idén nyáron úgy alakult 1 buliban, h volt 1-2 csók, aztán eljutottunk addig, hogy majdnem szex lett belőle, de végülis csak együtt aludtunk. Azóta ha feljön szóba, elütjük valami poénnal, de most megint úgy érzem, hogy alakul valami (legalábbis az én részemről). Méh ha úgy alakulna, hogy megpróbáljátok együtt, ha nem is menne, sztem nem feltétlenül tenné tönkre a barátságotokat.

2011. febr. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!!

Az utolsónak a válaszáért egy puszit küldök!

2011. febr. 2. 18:16
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hmhm, az van szerintem hogy nem sűrűn beszéltetek ilyen dolgokról hogy bejöttök-e egymásnak meg egyebek,(amit szerintem attól hogy barátok vagyok még lehet) halmozódott ez az egész és most így jön elő. Simán lehet nem is gondolja komolyan.
2011. febr. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Pj0tr ***** válasza:

Nekem is van olyan nőismerősöm akit imádok. Csak persze nem úgy :)

Egyébként kérdezd meg, hogy hogyan érti ezt a dolgot. Ha úgy és bejön neked akkor nyugodtan össze is jöhetsz vele, mert a barátságnak 90% hogy így is vége lesz. Azért, mert ő továbbra is reménykedni fog, te pedig minden cselekedete, mondata mögött azt fogod keresni, hogy ezt most barátságból csinálta/mondta vagy szerelemből.

2011. febr. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!