Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit tehetnék? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tehetnék? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó "barátom"...nem is tudom valójában "kim",mert régebben jártunk,és nem úgy vonzódok hozzá mint egy baráthoz. Amióta szakítottunk,volt egy kis szünet amikor nem is beszéltünk,semmit se tudtunk egymásról. Nem régen újra elkezdtünk beszélgetni,és mindenhez úgy álltunk,mintha csak barátok lennénk. Viszont most megfordult a helyzet :S

Elkezdtünk állandóan egymással lógni,mindennap órákat beszélünk telefonon,és azt hittem hogy nagyon közel állunk egymáshoz... mint barátok! és ezért elmondtam neki,hogy már eléggé sok ideje élek nyitott kapcsolatban.Ezt nem sokan tudják rólam,csak a közelebbi barátaim. ( azért nyitottban,mert egyáltalán nem akarok komoly kapcsolatot...majd később... )És akkor lenyomott egy eléggé komoly féltékenységi rohamot... és bevallotta hogy ő szeret engem.

Én is máshogy állok hozzá,de nem tudom mit tehetnék most.

NEM AKAROK KOMOLY KAPCSOLATOT!... egyszerűen,nem kell.Féléve lett vége a 2-éves kapcsolatomnak... akkor fogadtam meg,hogy most legalább 2-évig nem kell komoly kapcsolat. Más kapcsolatot nem tudnék elképzelni vele,meg amúgy se tudom mit tehetnék.:/

Mondta hogy szombaton találkozunk,és meglátjuk... vonzódom hozzá...

De ha még is úgy döntenék,hogy nem,és ennek eléggé megvan a valószínűsége,akkor hogy mondhatnám meg neki?:(-


2011. febr. 2. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt egy pasidnak sem kell tudnia, hogy nem akarsz komoly kapcsolatot, elvagytok jól érzitek magatokat, szexeltek néha, együtt vagytok mint egy pár....aztán ha neked elég volt akkor bejelented h vége és ennyi...
2011. febr. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igem,ez így tökéletes is lenne.

De neki ennyi nem elég.Jártunk már,ismerem. Egy cseppet se változott.

És szerettem... de nekem az volt a bajom,hogy túlságosan rám akaszkodott. Jó,ilyen a szerelem,lehet ő tényleg jobban szeretett mint én őt...

De nekem az most nem kell,hogy valamiben korlátozzanak.

Ha van egy normális pasim,akivel nem csak kefélek meg elvagyok...azzal én is szeretek sok kellemes percet eltölteni és tervezgetni...

De ebbe már egyszer belementem,és rájöttem hogy nem mindig sűl el úgy,ahogy azt az ember kitalálja :/

Most szeretnék élni. A barátaimmal. És élményeket szerezni... szabadnak lenni.

Még is annyira vágyok rá...

Neki meg ez így nem megy. :S

2011. febr. 2. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!