Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kezdjek neki? bővebben lent!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdjek neki? bővebben lent!

Figyelt kérdés
Na arról van szó hogy a Yahoo-n szeretnék írni egy lánynak aki tetszik nekem de még soha nem beszélgetem vele. Volt pár kisebb szemkontaktus és egy egyszerű köszönés az úton. Azt nem tudom hogy fogjak neki, mit írjak, miről beszéljek vele hogy ne tűnjek olyan nyomulosnak.Hülye válaszokat nem kérek
2011. febr. 2. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit akarsz neki írni?
2011. febr. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocs de itt most én vagyok a kérdező
2011. febr. 2. 17:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne a yahoo-n írj neki. Sokkal szimpatikusabb lesz neki, ha veszed a bátorságot hogy élőben megszólítsd. Mondhatsz neki bármit. Ha már sok szemkontaktus volt, akkor biztos levágta h tetszik neked, és mivel ezt viszonozza, ő is nyitott feléd. Úgyhogy nyugodtan megszólíthatod bármilyen direkt szöveggel. Fontos hogy egyértelműen közöld hogy tetszik neked és meg akarod ismerni (nyilván nem feltétlen ezekkel a szavakkal), és légy könnyed, ne legyél zavarban, bármit mond, őrizd meg a nyugalmad. A lányok szeretik a magabiztosságot. Majd szólj hogy ment :)
2011. febr. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
csak az a baj hogy jó pár km elválaszt tőle és nem is egy suliban vagyunk, azért kösz a választ
2011. febr. 4. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!