Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmúlhat vagy elnyomja magában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúlhat vagy elnyomja magában a vágyat? (folyt. Lent)

Figyelt kérdés
Egy barátom érdeklődött a melegek iránt, de nem alakult ki kapcsolat a jelenlegi hetero párkapcsolata miatt. Szerintetek elmúlhat a vágyakozás, vagy fél kilépni a mostaniból, de legbelül továbbra is meleg kapcsolatra vágyik?
2011. febr. 2. 16:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem nem, én is megpróbáltam elnyomni a dolgot, küzdöttem ellene, de mikor ismerkedtem egy csajjal akkor mindig az járt a fejemben hogy én mit is keresek itt miközben a csaj nézhet ki a vilégon a legjobban akkor sem érdekel nem izgat fel, és csak azért nem járok vele és nem szexelek hogy meglegyen az álcám, szex úgy hogy közben fiúkra gondolok az nekem már sok, és nem szép a csajjal szemben.

F/meleg

2011. febr. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!