Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez változhat mit tegyek ennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez változhat mit tegyek ennek érdekébe?

Figyelt kérdés

egy hete vagyunk együtt barátnömmel.Ö 16 én 15 és ugy érzem hogy kihasználja hogy nagyobb,mármint hogy ő az elfogadó

én pedig a vágyakozó. ez igy kicsit rosz:S mit csináljak?


2011. febr. 2. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Játszadozz vele, hitesd el, hogy nem is kell neked annyira, megvagy nélküle is. Ne mondogasd neki, hogy szereted, beszélj mindenféle hétköznapi dolgokról, ha mondja, hogy szeret, de jó veled lenni, akkor eleinte tégy úgy, mintha meg se hallanád. Viszont később térj vissza rá, és mondd neki, hogy jól esett, hogy ezt mondta.

Tudasd vele, hogy nem érdekel, hogy ő az idősebb, érett vagy te már a feladathoz.

Végül: ez a viselkedés így a kapcsolat elején még teljesen normális és elfogadható, viszont ha sokáig így csinálja, akkor csak kihasznál téged, olyankor nem érdemes folytatni, ha nem elégszel meg a papucs szereppel.

Bár reméljük, hogy nem így lesz.

2011. febr. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Talán nem kéne hülye sorozatokból venni kifejezéseket.


Konkrétan mi a baj? Ne ilyen hülyeségeket írj, hanem konkrétumokat, hogy tudjunk segíteni.

2011. febr. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1 év,a baj h idösebb.félek hogy leszar.. ha én megyek utánna az csicskaság.. ha ö az is az.. szal 50-50-be kéne lenni.
2011. febr. 2. 17:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Pff.. Hát jobban tenné ha leszarna már bocs.. 16 vagyok a barátom 19 és mégse csicskáskodunk egymásnak mert ő jön utánam,vagy én utána!! Sztem neked kisebbségi érzeted van :SS xD 50-50 úristeeennn(N) Kisfiú vagy te még :SS
2011. febr. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
gondolod b@zdmeg @nyád?
2011. febr. 3. 17:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha ezt nekem irtad kisfelfogású akkor bmeg te az anyukád;)

10 évessel érsz fel agyilag sajnálom a bnőd;) Csáááóóó

2011. febr. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!