Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá egy egy-éjsza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá egy egy-éjszakás kalandra?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársnőm, aki nekem nagyon bejön, már elég régóta. Sajnos van barátja. De én nagyon szeretnék vele eltölteni egy éjszakát. Szerintetek mit tehetnék, hogy belemenjen a dolgba?
2011. febr. 2. 15:32
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem egymillióért biztos belemenne.
2011. febr. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Fülünyúl ***** válasza:
100%

Ha van barátja, semmit nem tudsz ennek érdekében tenni.

Ha nem vagy neki szimpatikus, vagy nem tetszel neki, szintén nem.

Továbbá ha eleve nem vevő egyéjszakás kalandokra akkor még ha szingli lenne se tudnád rávenni.


Ezek a dolgok nem így mennek, ahogy elképzeled.

2011. febr. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
SOK SOK SOK SOK Alkohol!
2011. febr. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Itasd le.
2011. febr. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Norb66 ***** válasza:
100%
Ha van barátja, akkor ne piszkáld. Tönkreteheted a kapcsolatát és utálni fog. Na meg bűntudata is lesz. Sajnálom.
2011. febr. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Leitatásra gondoltam én is. Csak nem tudom úgy mennyire oldódnának fel a gátlásai.

Az, hogy utána megutál nem nagyon érdekel, mert idén ballagunk és nagyon minimális az esélye, hogy újra látom.

2011. febr. 2. 16:17
 7/9 anonim ***** válasza:
Acohol feat. Money, ha olyan a csaj persze...:D
2011. febr. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még pihentesd egy kicsit... A leitatást nem javaslom, mert lehet, hogy valóban egy életre megutál. Arra törekedj, hogy minden lényeges elérhetősége meglegyen, gondolok itt telószámra, email/msn címre minimum. Ha van rá alkalmad, a többit is megszerezheted, de ha ezek megvannak, onnantól egyenes az út az üzengetésig és további találkozókig. Ha vársz még néhány hetet-hónapot, lehet, hogy addigra megromlik a viszonya a barátjával, ha pedig előtted a lehetőség, ragadd meg és élj vele.
2011. febr. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem őőő előbb tanulj némi tisztességet, ha ezt otthon nem sikerült elsajátítani. Elég szánalmas figura vagy........
2011. febr. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!