Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a különbség egy 1 éjszakás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség egy 1 éjszakás kalandra összeszedett nő és azon nő között az ágyban, aki huzamosabb ideje a párotok, aki már ismeri testetek minden porcikáját, szexuális szokásaitokat?

Figyelt kérdés
Bocs, újra meg kell kérdeznem, mert hasznos választ nem kaptam. Kérem, csak azon férfiak írjanak, akik így cselekednek, hogy miért teszik, mi különbséget éreznek? Miért választják inkább a kalandokat, mint azt a hölgyet, akivel már összeszokottak voltak szexuális téren?
2009. febr. 8. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
36%

Szia,

a nők és a férfiak nem csak külső jegyekben különböznek. Gondolkodásuk és vágyaik is teljesen másak. Jó neveléssel természetesen az ideális társadalmi normákat követi a férfi (mint ahogy egy nő is), de lehetnek felszinre törő vágyaik, amit azért én szerintem egy odafigyelő élettárs ha tehetséges, meg tud oldani.

Ha ezek a vágyak nem nyernek teret, bizony meg fog csalni a pasi. A férfiak nem csak az aktusért magáért hajtanak, hanem az a fajta vadász ösztön is hajta őket, ami egy ismerkedés, egy új nő megszerzése adhat. Ezt pótolni lényegében nem lehet. De egy izgalmas, cserfes, titokzatos feleség azért tud ilyen téren is újat adni a férjének (egy darabig).

Személyes véleményem, hogy minden férfi megcsalja a párját legalább egyszer. Addig jó amig 1éjszakással, mert azt valószinü nem szereti. Férfiak jelentős része, még ha nem is tudja de el tudja különíteni az érzelmeket a szextől.

Amennyiben te nő vagy :) akkor ezt a vadászat témát nehéz lesz megérteni. Genetikai vagy ösztönös dolog. Amiért meg tudott hódítani, ugyanaz az erő mozog benne. Próbáld úgy csinálni hogy minden napra jusson a hódításából neked belőle.

Soksik!

2009. febr. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
23 éves, ilyen kalandok kedvéért elhagyott nő vagyok.
2009. febr. 8. 16:43
 3/7 anonim ***** válasza:

A lényegen nem változtat. A férfiak így vannak összerakva. Mindegyik. Ha meg akarsz tartani egy pasit hosszútávon, akkor kell tudni újat hozni, izgalmasnak lenni. Erre 23 éves lányok még kevésbbé képesek, az élettapasztalat hiányában. Szóval oldaladról ez teljesen normális.

Ha esetleg még lehet tenni az ügyért valamit akkor tegyél! Ha fontos neked még egy próbát megér. Ha nem annyira, akkor pedig lépj tovább. Felesleges rajta bosszankodni (remélem nem erről van szó) mert a következő pasi is dettó ilyen lesz. Magadban találj, fejlessz valami tartós vonzerőt.

2009. febr. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
De hogy a kérdésre magára is válaszoljak :) A különbség annyi mint minden nap ugyan azt a kedvenc sütit enni, vagy pedig minden nap felfedezni egy újabb édesség fajtát, újabb ízt.
2009. febr. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát én mondjuk kikérem magamnak, hogy minden pasi az ösztöneire hivatkozik, kéremszépen, nem állatok vagyunk... Az oké, ha nem jó neki egy kapcsolatban, de peszre szólni nem tud... De ha mondjuk a barátnő csal meg akkor bűn? Mert a pasi nem tehet róla az ösztönei miatt... Hát ilyen is hallottam már... Én nem bocsátanék meg...
2009. febr. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Mert a férfi megunja a párját "huzamosabb" idő után. Az hogy ez mennyit jelent, egyéntől függ.
2009. febr. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%

Ez nem ösztön.Mégcsak nem is szerelem.

Csak kíváncsiság. s a csak al nem elbagatelizáni szeretném a dolgot.

Kíváncsiság nagy úr, és ilyenkor sokan azt hisik szerelmesek.Csak egy kicsit húzom az agyát ,ugratom, kétértlmű megjegyzéseket teszek és ha visszkapja már kezdődik is a bonyodalom. És nehéz érzelmileg és más téren is kilábalni belőle.

Az hogy megcsaltak nem te hibád szerintem.Ha valami nem jó akkor szóljon a másik, hogy megoldódjon aminek meg kell.Ismétlem nem te vagy a hibás, de ne feled még lehet hogy az életben te is fogsz úgy érezni, hogy legszívesebben azt kívánnád hogy legális legyen a bigámia.A fellángoláslok akaratlan érzések. Egyszer csak jön és ha nem tudsz ellene agyban védekezni már meg is van az egyszeri kaland. És nem biztos hogy jobb az egyszeri mint a megszokott. Sőt

A nők és férfiak ezen a téren szerintem egyformák, csak a nők jobban keverik a lapjaikat.

2009. febr. 9. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!