Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Újra itt a valentin nap. Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra itt a valentin nap. Mi lehet a megfelelő ajándék? Folyt. Lent.

Figyelt kérdés
2.közös valentin napunk lesz, és teljesen tanácstalan vagyok hogy mit vegyek neki.? Én egy digitális kép keretre gondoltam, csak hát a havi 10-ezres ösztöndíjamból, nem nagyon engedhetem meg magamnak. Közös képet képkeretbe már adtam neki egy másik alkalomra. Valami hasznos tanácsot szeretnék kérni, értelmes ajándék terén. Nem feltétlen kell hogy képre utaljon, ez csak nálam volt egy ki induló pont, de amikor megláttam az árakat, hirtelen lefagyott a mosoly az arcomról:-/
2011. febr. 2. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a barátomnak megsütöm a kedvenc sütijét :) A pasik imádják a hasukat és ez tényleg szívből jön :)
2011. febr. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat gondolkoztam rajta, tényleg nagyon jó ötlet. A baj csak az hogy nem édes szájú:( szinte egyáltalán. Ami persze nem baj, csak egy ilyen jó ötletnél eltud szomorítani:)
2011. febr. 2. 15:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért azt el kell mondjam mert önkénytelenül is ki kívánkozik belőlem hogy a valentín napnál nagyobb balf@szságot még nem zúdítottak az emberiségre ez tény csak egy újabb marketing fogás a sekélyes befolyásolható embereknek ! Lehet hogy fáj a hős szerelmeseknek de ez így igaz !
2011. febr. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Amikor még nem voltam szerelmes én is így gondoltam. Ez tény. Hülyeség az egész. De mivel nagyon sokan vagyunk, akik szerelmesek, nem lehet ellene mit tenni. És reklámfogás vagy nem, ha szerelmes vagy nem számít hogy mennyit költesz a párodra. Én a világ minden kincsét oda adnám érte. Ha tehetném.
2011. febr. 2. 15:42
 5/6 anonim ***** válasza:
kuponfüzet amiben ilyen meg olyan kívánságaid teljesíted és ezeket külön beválthatja nem kerül semmibe és mégis van ajándék, vagyis ajándék is meg nem is:D
2011. febr. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolom, hogy a páromnak bármit megadnék, de semmilyen kütyü nem érhet fel egy sajátkezűleg gyártott ajándékkal, ami lehet akár egy gyertyafényes otthoni vacsi, akár kuponfüzet, vagy csak egy kártya a gondolataiddal.
2011. febr. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!