Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnam megtenni az elso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnam megtenni az elso lepest?

Figyelt kérdés
Van egy fiu az osztalyomban aki tetszik es biztosan tudom hogy en is tetszek neki. De a fiu kicsit szegyenlos tipus es meg szeretnem kerdezni hogy mi lenne a kovetkezo lepes amit megtehetnek, mert eddig "eljutottunk" oda hogy megpusziljuk egymast arcon mikor bucsuzunk. Nem nagy dolog, de ez is egy kezdet... Elore is koszonom a valaszokat!
2011. febr. 2. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Tudom hogy ehhez bátorság kell de a legközelebbi puszinál az utolsó menjen szájra. Ha tudod, hogy tetszel neki akkor nem lesz belőle gond :) de ha lehet nyugodt környezetben tedd ezt amikor nem az osztályban vagytok...mást nem tudok tanácsolni mert ilyenekben nem annyira vagyok jó :S

17/L

2011. febr. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem kell rögtön "letámadni" főleg ha a fiú félénk. Szerintem előtte randizgassatok. Kérdezd meg mi lenne ha kimennétek dunapartra sétálni, vagy tedd fel neki a mozi ötletet. Vagy cukrászda, csokizó. Egyenlőre enyni jutott eszembe :)

15/L

2011. febr. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Robi19xD ***** válasza:

Kacérkodj vele :) Ha nem veszi a lapot akk bizonyára alkalmatlan az életre és nem az akit te keresel. Istenem 1 férfi legyen határozott ha épp tizenévesekről beszélünk akkor is...


21/F

2011. febr. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!