Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan viseli egy férfi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viseli egy férfi a szakítást?

Figyelt kérdés
Ha o szakított? Azt mondta legyen vége, mert mar nem érzi azt, amit a legelején + nem tudja, hogy mit akar... Orul, hogy megszabadult tolem?
2011. febr. 2. 12:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az a gond,hogy ezen valóban hiába gondolkodsz...

Egyébként 2 dolog lehetséges, hogy komolyan gondolja a szakítást...de akkor is eszébe jutsz, mert szeretett gondolom én, és a megszokás is nagy úr...de ebből még nem következik, hogy békülni akar.


Viszont az is lehet,hogy megbánta,hogy szakított, észrevette azokat a dolgokat benned, amit melletted nem látott meg, csak a hiányodban...de erre se érdemes gondolni, próbáld meg elfelejteni, az idő így vagy úgy de megoldja a dolgot...


20L

2011. febr. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Azt írod, hogy mindent megtettél. De mit is pontosan?
2011. febr. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én a szakításaimat egy jó nagy berúgással szoktam "megünnepelni"

Egyik szemem sír (azért mégiscsak volt valakim), másik nevet, végre jut idő magamra, a haverokra, nem szól bele senki hova megyek, mikor hívom....., meg megmarad a pénzem is.

20/F

2011. febr. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
ugy mindent, h még o is elismerte, hogy mindent megcsinaltam, azert hogy neki jó legyen, de úgy latszik, neki ez sem volt elég.
2011. febr. 2. 14:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!