Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan viseli egy férfi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viseli egy férfi a szakítást?

Figyelt kérdés
Ha o szakított? Azt mondta legyen vége, mert mar nem érzi azt, amit a legelején + nem tudja, hogy mit akar... Orul, hogy megszabadult tolem?
2011. febr. 2. 12:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

amit a legelején? persze hogy nem érzi azt ... ez alap csak ő ezt nem fogja fel na m1

amúgy egyén függő sztem


19F

2011. febr. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%

Azt csak ő tudja, mit érez, de kis logikával belegondolva, mivel ő szakított, nyilván nem fog eretvágni magán.

Szóval valószínűleg jól viseli.

2011. febr. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
na igen, szerintem is. De neki nem fognak eszébe jutni a szép emlékek, nem fogok hianyozni, még ha voltak rossz pillanatok is?
2011. febr. 2. 12:38
 4/14 anonim ***** válasza:

persze hogy fognak :D gondolom a csajoknak is szoktak nem ? attól hogy pénisze van még ember :D


19F

2011. febr. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Biztos eszébe fognak jutni, mivel megtörténtek. De ez sztem már annyira lényegtelen. Nem kéne azzal foglalkoznod, hogy gondol-e még rád. Ha szakított, már nem akar téged.
2011. febr. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
egy nagyon éretlen fiúrol van szó, 20 éves, elso komoly kapcsolat, mellettem lett férfi, és azt a nagy onbizalmast is nekem koszonheti. Igazábol miatta ment tonkre minden, mert nem apolta a kapcsolatunkat, nem is tudta, hogy mit vagy hogyan csinaljon... most meg mar nem tudja mit akar, így inkabb legyen vége
2011. febr. 2. 12:43
 7/14 anonim ***** válasza:

Akkor miért foglalkozol vele, mi van vele?

Megmondom, mi lesz, rájön, hogy nem akkora király, mint képzeli magát, visszakönyörgi hozzád, te első szóra visszafogadod, majd rájön, hogy akár több nője is lehetne, és minden kezdődik elölről.


Ha melletted lett férfi és tőled nyerte az önbizalmat, és közben semmit nem tett bele a kapcsolatba, pontosan tudhattad volna, hogy ugródeszkának kellesz neki. Ennyi.

2011. febr. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szakított, persze hogy eszébe fognak jutni a dolgok, de ennyi. Az hogy egy férfi nem tudja hogy mit akar, az meg nemm eglepő:D:D Najó, bocsi szemét voltam. A lényeg, hogy eret vágni nem valószínű hogy fog, te se tedd, lépj túl,éld tovább az életed.
2011. febr. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

az elején még nagyon oda volt értem, és én se azert kezdtem bele ebbe a kapcsolatba, mert annyira o kellett volna nekem, hanem mert már nem akartam egyedul lenni. Csakhát, idokozben belészerettem, de nagyon. Neki meg perszehogy elszurkultek az érzései, mivel nem foglalkozott a kapcsolatunkkal. En mindent megtettem, komolyan. Szerintem is azt gondolja, hogy most minden not megkaphat, pedig ez nincs így. Sose tudott "csajozni". Én ezt most túlélem, de nem fogom visszafogadni, vissza aakrom neki adni mindazt, amit o muvelt velem. :(

Csak kivancsi vagyok, hogy mások hogyan latják ezt.

2011. febr. 2. 13:02
 10/14 A kérdező kommentje:
Nagyon sokszor megbántott, sok megpróbáltatást kellett miatta elszenvednem, mégis kitartottam mellette. Az viszont, hogy nem szeret egy olyan tény, amin nem lehet változtatni szerintem... ezt nem fogja meggondolni, ezzel tiszában vagyok.
2011. febr. 2. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!