Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Magas vagy inkább az alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas vagy inkább az alacsony lányok jönnek be Nektek?

Figyelt kérdés
Sok fiútól hallom, hogy a kis aranyos lányok a cukik, mások pedig a magas lányoktól alélnak el. Ti hogy vagytok ezzel? És miért?:)
2011. febr. 2. 12:07
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

nem azt mondom h járjatok hobbitokkal de 1 5-10 centi nem nagy cucc :D sőt .. jaj he anno gimibe mik voltak .. :D csávó ilyen 180+ csajjal járt 175 cm volt a pali kb :D

érdekesen nézett ki :D


19F

2011. febr. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Nekem nem baj, hogy egy magas velem, de ne legyen alacsonyabb. Semmi baj az alacsony pasikkal, nem erről van szó, de én imádom azt, ha egy férfi magas, és biztonságot nyújtó, no. :D
2011. febr. 2. 12:40
 13/22 A kérdező kommentje:
Nekünk is volt ismerősünk, hogy a férfi nagyon de tényleg nagyon alacsony volt, és a felesége pedig magas. Tökéletesen jól elvoltak, de én szeretem ha egy férfi magas:)
2011. febr. 2. 12:42
 14/22 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem egy pasi se utasítana vissza egy lányt pusztán a magassága miatt, ha egyébként minden másban megfelel az ízlésének. Az már más kérdés, hogy alapjáraton kinek melyik jön be inkább.

De ismétlem: nem hiszem, hogy kizáró ok lenne valakinél az, hogy a lány magas, vagy alacsony (ha igen, akkor az a pasi meg is érdemli, hogy sok szép és kedves lány elől elzárkózik =))

2011. febr. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

kérdező kétlem hogy ha össze akadsz 1 normális hapival akkor a magassága miatt hajtanád el :D

van 1 hasonló kérdés ott említettem 1ik barátom na ő fel szedett 1 pasit aki kb így képre [ nem láttam a tagot élőbe az ő szerencséjére :D] ilyen 20 cmel volt kisebb :D


19F

2011. febr. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
180 vagyok, a 170 és 180 közti tartományt részesítem előnyben. Ha nagyon kell, lefelé egy kicsit engedek, de 165-nél semmiképp nem szeretnék alacsonyabbat. Tőlem magasabbat pedig azért nem, mert kissé hülye érzés lenne, plussz az járna a fejemben, hogy a hátam mögött biztosan kiröhögnek az emberek.
2011. febr. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
75%

Olyan 160-180 körül nekem mindegy a lány mgassága.

21F (174cm)

2011. febr. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Dehogy hajtanám el:D De akkor is csak pár cm, mert ha sokkal alacsonyabb lenne, valahogy frusztrálna engem.
2011. febr. 2. 13:38
 19/22 Fülünyúl ***** válasza:

Kedves kérdező,


Egyfolytában mondogatod, ismételgeted, hogy neked a magas pasik jönnek be, legyen magas stb. Többen is írtak itt 185 felett. Mi számít neked magasnak? 190? 200? 210?

2011. febr. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Engem is frusztrálna, ha a barátom alacsonyabb lenne, nem érezném nőiesnek magam mellette. Tudom, miről beszélek, jártam alacsonyabb sráccal, aranyos volt, helyes kedves okos, de valahogy mégse tudtam belészeretni.
2011. febr. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!