Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Magas vagy inkább az alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas vagy inkább az alacsony lányok jönnek be Nektek?

Figyelt kérdés
Sok fiútól hallom, hogy a kis aranyos lányok a cukik, mások pedig a magas lányoktól alélnak el. Ti hogy vagytok ezzel? És miért?:)
2011. febr. 2. 12:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

én úgy hogy összkép mind 2 lehet haláli aranyos na meg persze baromi szexi is


ugyan ezen az alapon a hajszín is kb m1 mert ha jól áll neki miért ne ?

láttam én már alacsony szexi vöröst meg magas szexi vöröst is alacsony cuki barnát és magas cukit is [ez utóbbit most akarom be cserkészni :D]

stb stb :D


19F

2011. febr. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Nekem az alacsonyabb lányok jönnek be, szerintem azért, mert én is elég alacsony vagyok a magam 176cm-ével
2011. febr. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
13%
Én 183 vagyok, most egy 172es van, jobban örülnék ha kisebb lenne, kisebbek tényleg olyan ölelgetnivalóak :)
2011. febr. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

az mér alacsony ?:D én 173vok kb de igazából m1 :D vízszintesbe úgyis jó helyen vagyok XD a többit meg megoldjuk nem ?:D


19F

2011. febr. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
44%
Nekem is sajnos az alacsony lányok jönnek be csak az a gáz hogy 187cm vagyok.
2011. febr. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

az mért gáz ?:D legalább nem kell le térdelnie XD jó ez köcsög volt :D tényleg érdekesen nézhet ki 1 ölelés :D

oda megy 1 zsaru hogy miért tapizza a lányát XD


19F

2011. febr. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

170 centimétertől felfelé, csakis a magas nők. Irtózatosan szexik tudnak lenni a hosszú combok meg még minden más ami egy magas nőnek van. Alacsony lánnyal nem járnék.


180cm F

2011. febr. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Szóval nagy részt az alacsony lányok a nyerők..:)Szerintem egy magas lány is ugyanolyan ölelgetni való mint egy alacsony. Egyébként én magas vagyok, 176 cm, és szeretek is magas lenni, csak kevés olyan srác van, aki magas, nagyon magas.
2011. febr. 2. 12:33
 9/22 anonim ***** válasza:
Most néhány válaszból ne azt szűrd le, hogy a pasiknak alapvetően ez vagy az jön be, ugyanis ilyen nincs. Alacsonyabb pasinak nyilván alacsonyabb lány jön be és fordítva. De olyan is volt már, hogy alacsonyabb pasasok ostromoltak, pedig 180 vagyok. Az egyik mondta, hogy minden álma egy magas vékony lány, de hát egyiknek se kell az alacsonysága miatt. Ilyen is van:)
2011. febr. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

és az miért baj ha 1 magas veled v alacsonyabb ?:D amit el veszít függőleges hosszba azt vissza kapja vízszintesbe :D [ és itt nem a sörhasra gondolok :D]


19F

2011. febr. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!