Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Szakítsak?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, és még soha nem volt barátom. De most összejöttünk egy fiúval, aki nagyon kedves, rendes, aranyos, minden amit egy emberben keresek. De amíg távolról láttam a fiúkat, azt hittem ennyi elég, hogy kedves, megértő, és meghallgatja a problémáimat. De most, hogy mellettem van egy fiú, most látom, hogy a vonazlom is nagyon fontos. És én nem érzem, hogy vonzódnék hozzá. Messziről nagyon tetszett, és még így sem mondom, hogy csúnya, sőt helyes fiú. De valahogy úgy érzem, hogy megfulladok mellette, nagyon sok időt töltünk együtt, és szinte semmire sincs időm mostanában. Igazából nem érzem, hogy ez egy olyan nagyon nagy szerelem lenne, inkább, mintha barátok lennénk. Az ő részéről nagyon nagy a szerelem, az enyémről pedig csak így, barátságként van igazából.. nem tudom mit csináljak, nem akarom megbántani, de én így nem érzem jól magam, lehet hogy csak az a baj, hogy eddig nem volt barátom, és nagyon új az egész. És ezt neki is megmondtam, és mondta, hogy ad időt, még azt is tudja, hogy nem vagyok belé teljesen szerelmes, inkább csak barátként tekintek rá, de őt ez nem érdekli, azt mondja, hogy csak idő kérdése. Én nem tudom, nem érzem úgy, hogy ez idővel változna..múködhet így ez az egész? Így hogy inkább csak barátként tekintek rá.

És az is baj lehet szerintem, hogy mostanában nem vagyok kibékülve magammal, sok lelki bajom, van, és nem akarom őt terhelni ezzel, viszont éppen elég bajom van most anélkül is, hogy a kapcsolatunkon gondolkozzak, és rágódjak folyamatosan...nem tudom mit csináljak:(

egyszerűen nem tudok mellette úgy viselkedni, mint egy lány. inkább mint barát.

ti mit gondoltok, mit kéne csinálnom? szakítsak? vagy adjak még időt? köszi előre is! :)

18/L


2011. febr. 2. 11:02
 1/5 anonim válasza:
szerintem szüneteljetek 1 vagy 2 hetet és majd rájössz hogy szereted e vagy nem
2011. febr. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A legjobb szerintem, ha visszavesztek a tempóból kicsit kevesebb időt töltötök együtt. És nyugodtan beszélj neki a problémáidról, persze csak szépen, fokozatosan.

Nem kell folyamatosan gondolkoznod a kapcsolaton, adj a dolognak 1-2 hónapot, addig ne agyalj rajta, csak hagyd, hogy az alakuljon ki belőle, ami. Viselkedj úgy vele, ahogy jól esik, és ahogy nem érzed magad feszélyezve.

Röviden: lazíts =)

2011. febr. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem vonzódsz hozzá, semmi értelme. Neki jó persze, mert odavan érted, de ez rajtad nem segít. Nem áll összefüggésben azzal, hogy még nem volt barátod. Emiatt igazából a fellegekben kellene járnod és "sosem elég belőle" érzésekről kellene inkább beszámolnod. Mondd el neki, hogy mint barát találkozhattok továbbra is (mondjuk heti szinten 1*), de nem alakult ki benned az érzés, hogy mint férfira tekints rá "úgy". Ezzel még esélyt is adsz neki, hogy változzon és ha képes, akár beleszerethetsz a továbbiakban. Persze ezt ne közöld vele!
2011. febr. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hidd el, annyi szemét pasi van és annyi csalódás vár még rád, amiket meg kell élni, h az ember értékelni tudja a jót. De sajnálatból ne maradj mellette. Adj neki még időd, menjetek el egy jó koncertre, vacsizni, kirándulni, társasozzatok, borozgassatok, nekem pl hónapok után jött el a nagy szerelem érzet, ilyen is van. sajnos a mai fiataloknál nincs türelem. nem téged bántalak, csak lehet ebből még jó is.
2011. febr. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi, hogy ennyit írtatok! adok még időt magunknak, aztán meglátjuk mi lesz:)
2011. febr. 2. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!