Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek így van esély...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek így van esély vagy ezzel ennyi?

Figyelt kérdés
Múlthét pénteken voltam bulizni.... és berúgtam... és volt ott egy lány akivel elkezdtem beszélgetni... na nem sokra emlékeztem ebből csak a nevére meg arra, hogy mondta másnap is ott lesz majd találkozunk.... szombaton be is mentem... a lány pultos ott volt... és folyamatosan nézett rám mosolygott.... majd én csak csendben néztem és mosolyogtam majd "lépet" és megkérdezte olyan szomorúnak tűnök (nem véletlenül de ez másik történet) és kérdezte, hogy nő ügy? én mondtam igen majd kérdezte, hogy mi történt de mondtam, hogy hosszú... és mondta, hogy megbeszélhetjük... kicsit csend volt tette a dolgát... de közbe nézett rám és mosolygott folyamatosan én meg mint egy f*asz ugyanúgy.... a többi csávó próbált vele flörtölni, de lekoptatta őket.... majd mikor ott állt előttem odahajoltam és mondtam, hogy megbeszélhetjük valamikor és elkértem a számát... enyhe mosoly és bólogatott... oldalra mentem megadta... de a nevemet még nem tudta... majd elköszöntem tőle és mondtam a nevemet neki... hétfőn hívtam, nem vette fel... majd visszahívott, hogy ki vagyok :S mikor mondtam mondta, hogy emlékszik... de a héten már nem ér rá... nem itt tanul messze innen csak hétvégén jön haza.... és akkor abba maradtunk, hogy jövő héten felhívom... és hétvégén összefutunk... de mondta, hogy pénteken megint bent lesz...csak mondtam, hogy most pénteken nem tudok menni (nem akarok ilyen helyen beszélgetni vele ahol elvan foglalva)... és így az esélyem szerintem már nem sok van.... most akkor ez ennyi? persze még felfogom hívni....
2011. febr. 2. 01:13
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
szexelni akart, bénáztál, tartalékba tett
2011. febr. 2. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha megadta a számát, akkor szerintem kicsi az esélye, hogy meggondolja magát, szóval valós ok lehet, amit mondott.. szerintem próbálkozz még, hajrá :)
2011. febr. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Fogok nincs gond... lelkesedés megvan... csak most elgondolkoztam rajta, hogy nem mentette el a számom amikor megadta az övét.... mert megcsörgettem... az első hozzászólóhoz pedig annyit fűznék, hogy benne éreztem, ő más... nincs kedvem kurv*khoz... már elég volt az olyanokból... szeretettre vágyom...
2011. febr. 2. 01:31
 4/9 anonim ***** válasza:
hát ha nekem egy srác azzal jönne hogy találkozzunk, hogy elmesélje a nőbánatát, akkor eléggé kiábrándulnék.
2011. febr. 2. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
utsó, ezzel kezdődött... de nem erről fog szólni, legalábbis részemről... ezért adta meg a számát... mondhatom úgy, hogy ürügy...
2011. febr. 2. 01:52
 6/9 anonim ***** válasza:
Próbálkozz nála, beszéljetek meg egy randit valahol, ahol beszélgetni is tudtok arról a dologról :)
2011. febr. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

te elmebaj miértnem mondod neki h ne oda menjen amig te nyugisan alszol pénteken addig ott 5 en lógatják a szájába hivd el máshova te okos!!!!!!!!4

amugy a legelső válaszolónak jár a pont!

24F

2011. febr. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Aha, most én ezt nem nevezném semmi komolynak. Vagy egyáltalán esélynek, mármint nem arról volt szó hogy randiztok, konkrétan arra célzok, hogy ez most kedves gesztus is lehet simán, az hogy lekoptatta a többi csávót annak meg nincs jelentősége.


Az hogy telefonál nem tudta ki vagy nem meglepő mivel se a neved se a telefonszámod nem tudta. Az meg hogy mondta pénteken benn lesz célzás is lehet hogy ha beszélni akarsz gyere be ha nem nem.


Egyébként meg pultos még jó hogy mosolyog. Szóval ne csinálj egérből elefántot.

2011. febr. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor erről ennyit....
2011. febr. 3. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!