Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túlreagálom?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki tetszik, és randiztunk is már, sőt csók is volt. Amúgyis volt egy olyan gyanúm, hogy a srác elég sok lányt felszed, és nem gondolja komolyan, és beigazolódott: most a legjobb barátnőmet hívta el randira. Ezért a srácra nem is haragszom, mert hát ez van, nem gondolta komolyan, e még nem is volt semmi komoly közöttünk se, szóval oké, hogy el hív más lányt randizni. De a barátnőmre nagyon ki vagyok akadva, mert igent mondott, és ez szerintem szemétség, hogy azzal a sráccal randizik, aki nekem is tetszett! Mert szerintem barátnők között nem fair elhalászni egymás elől a pasikat. (amúgy abból a szempontból mindegy, hogy a srác valószínűleg vele se gondolja túl komolyan, mindkettőnket hülyít)...
2011. febr. 1. 22:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen felesleges ezen rágódni. Ha úgy vadászta volna el előled, hogy lett volna közted és a srác között bármi komoly is, egyetértenék veled, de így nem. Elvégre csak tetszett neked, most már nem tetszik, tehát nincs ezzel semmi probléma.
2011. febr. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem egyáltalán nem rossz dolog az, ha egy lány a barátnője exével jár, vagy bárki olyan sráccal, akihez a barátnőjének előzőleg köze volt.

Ha igaz barátnak tartod magad, hogy tilthatod meg a barátnődnek, hogy boldog legyen?!

Annak idején elég hosszú ideje szerelmes voltam már egy srácba, és ezt a legjobb barátnőm nagyon jól tudta, mégis összejött vele.

Azóta is együtt vannak. Lassan 3 éve. És boldogok. Én meg elfelejtettem egy olyan fiút, akivel amúgy sem lett volna jövőm...

Nem ilyen apró hülyeségeken kell kiakadni... Lesz nagyobb gondod is sajnos az életben...


(NG)

2011. febr. 2. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!