Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már totál nem érezhet irántam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már totál nem érezhet irántam semmit?

Figyelt kérdés
Szakított, mert azt mondta, hogy nem érzi hogy kötődne hozzám. Sajnos úgy alakult, hogy nem lehettünk sokat együtt, mármint úgy együtt h elmentem hozzá és nála voltunk kettesben. Nem igazán beszélünk már msn-en se, de én még mindig szeretem, és előtörnek az emlékek, mikor visszaolvasom az sms-eket vagy csak rá gondolok. Nagyon oda volt értem, ezt tudom, mert éreztem. Elmúlhatott vajon már minden érzés, vagy azért érez irántam még valamit, ha nem is szerelmet. Rá fogok kérdezni, de mégis, tudni akarom hogy mi lehet a helyzet. Elmúlik teljesen a szerelem. Lehet csak fél újból közeledni? :S
2011. febr. 1. 22:06
 1/1 anonim válasza:

A szerelem soha nem múlik el teljesen! Nem mondom, hogy örökké szerelem marad... De szerintem nincs az az ember aki újra egy ismerősként tud gondolni egy szakítás után a volt kedvesére.

Egy-egy találkozás után (ha csak össze is futtok), kénytelen-kelletlen előtörnek emlékek. És többnyire azért jók...

Nem mondom, hogy minden ember így működik. Mert az hülyeség lenne.

De szerintem ha békében váltatok el, nem gondolhat rólad semmi rosszat, így minimum a 0-ról indulsz, de mivel jól ismeritek egymást, van ott egy kis plusz is... :)

Azt azonban mindenképp ajánlom, hogy gondold át mégegyszer, szeretnéd-e egyáltalán újra azt a kapcsolatot, ami egyszer már nem működött?!


(NG)

2011. febr. 2. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!