Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érezhet még valamit irántam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezhet még valamit irántam?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Az lenne a gondom,hogy a volt pasimmal egy osztályba járunk.De én még mindig nagyon szeretem.Azóta volt már barátnője,nekem is barátom.Rájöttem,hogy mással nem érzem jól magam.És ki szeretném deriteni,hogy van-e még esélyem nála.Mostanában elég sokat beszélgetünk,előfordult az is,hogy csak engem hivott félre beszélgetni,nem a haverjait.

Hogyan tudnám kideriteni?Vagy egyáltalán kapni némi esélyt?


2011. jún. 8. 22:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondhatnál pár szót a szakítás körülményeiről, okairól, az azóta eltelt időről. Stb... Korotokról... Amit leírtál az azért kicsit kevés infó. Olyan mintha valaki odalépne az utcán és megkérdezné tőlem hogy szerintem Mariska szereti-e még mert beszélgetni szokott vele. A kisujjunkból ? :)
2011. jún. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
15 évesek vagyunk.5 hónapja szakitottunk.Azt hiszem túl féltékeny voltam ha más lánnyal is beszélgetett. :(
2011. jún. 9. 12:26
 3/6 anonim ***** válasza:
A fiúk azt nagyon nem csípik ha valaki indokolatlanul féltékeny, ezzel ki lehet kergetni őket a világból. Persze a lányokat is, de a fiúkat főként. Ha még érez is irántad, attól függetlenül azért biztos nyomott hagyott benne az indokolatlan féltékenykedésed. Kideríteni max csak úgy tudod, ha őszintén beszélsz neki az érzéseidről, és megbeszélitek hogy nekifuttok-e mégegyszer, mert te már tudod hogy hibát követtél el.
2011. jún. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem leirni,hogy nem indokolatlanul.Ha úgynézzük,flörtölt sok lánnyal.És ez szerintem senkinek sem esik jól.
2011. jún. 11. 14:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Én meg elfelejtettem leírni hogy az sem csípik ha indokoltan vagy féltékeny:D Figyi gondold át te is, hogy tényleg akarsz-e még tőle valamit. 5 hónap alatt biztos nem komolyodott meg, és továbbra is flörtölgetni fog, te meg idegeskedsz miatta. Kell ez neked?
2011. jún. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én tényleg szeretném vele helyrehozni a dolgokat.De igy belegondolva,igazad van.Nem változhatott meg ennyi idő alatt.Köszi a válaszodat.:)
2011. jún. 12. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!