Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miben alszol, mikor a barátodd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben alszol, mikor a barátoddal alszol az ő lakásán?

Figyelt kérdés

Én itthonra csak göncöket szoktam felvenni estére,olyan ruhákat,amiket kintre semmiképp nem vennék már fel,mert gázak.Nincs egy rendes pizsamám se,max. fehérneműim.Abban nagyon gáz aludni?Esetleg meztelenül?Vagy vegyek valami szexis hálóinget vagy egy édes pizsamát?

Mindig lemosod a sminked vagy hagysz fenn egy kis szempillaspirált,korrektort?


2011. febr. 1. 20:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret tök mind1 miben vagy, tetszeni fogsz neki :) Én pólóban és rövidnadrágban vagy bugyiban szoktam aludni. Néha pedig bedobom a szexi fehérneműmet is. :) Tehát szerintem nyugodtan vegyél fel egy pólót rövidnacival.
2011. febr. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem vegyél valami édes pizsit, a szexi hálóingek általában iszonyú kényelmetlenek, és mindenre jók, csak hálni nem.

a bőröd egészsége miatt, meg minden sminket moss le. ha szeret, nem fog kiakadni az egy két kis archibádon. no meg szex közben úgy is felhevülsz, és kipirul az arcod, annál szebb "smink" nem is létezik :)

2011. febr. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 vodevil ***** válasza:
Énis a pizsamára szavaznék. Alváshoz meg nemkell smink :)
2011. febr. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sokkal többször látott smink nélkül, mint sminkkel, ráadásul alváshoz sosem használnék sminket, a bőrnek szellőznie kell, baromira nem egészséges így aludni.

Ami a ruhát illeti: sosem aludtunk még úgy együtt, hogy ne lett volna szex, ezért utána kifulladva meztelenül alszunk el :) Egyébként a hálóingemet szoktam elvinni, vagy póló rövidnaci kombó. A csipkecsodák tényleg nagyon kényelmetlenek. De hidd el, nem fogja érdekelni, miben vagy!

2011. febr. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
a sminket mindenképpen mosd le,mert nem szellőzik a bőröd,és sokkal több archibád lesz így miatta... mi a párommal mindig mesztelenül aludtunk :) de ha te nem szeretsz úgy,és még szex után lesz erőd felöltözni,akkor szerintem egy bővebb cuki póló,vagy egy édes pizsama megteszi..mert az kényelmes,a páros is gyorsan le tudja venni rólad :) vagy ha nem akarsz pólóban,akkor valami édes pizsi :D
2011. febr. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem a sminked nyugodtan mosd le, mert elég ártalmas lehet ha fennmarad éjszakára. az, hogy miben alszol szerintem szintén huszadrangú... amiben szeretnél. szerintem
2011. febr. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én tőle szoktam egy pólót kérni mert nem szeretem, ha kinn van a vállam, amúgy sztem meztelenül aludnék... Vagy ha épp megvan, akkor póló+bugyi...
2011. febr. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
amm szex után mesztelenül
2011. febr. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egy szál anyajegyben...:D


Viccet félretéve: amit kényelmesnek találsz. Alváshoz minek kell kiöltözni? Vigyél valami pizsamát, különben is alszotok nem? Ha meg egyéb területre tévednétek, meg úgyis lekerül rólatok minden.

2011. febr. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sminket? Éjszakára? A barátoddal alszol, nem a fizetős kuncsaftoddal!


Aludni meg abban alszol, amiben akarsz. Én nála sokszor meztelenül alszom vagy egy pólóban+bugyiban.

2011. febr. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!