Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy még mindig az egyik exem jár a fejembe?!

Figyelt kérdés
Kb másfél éve szakitottunk, de bármiylen fura., akikkel utána jártam nem érdekeltek annyira mint Ő. Azota is annyit gondolok rá, hogy ez már szinte beteges... A legnagyobb baj, hogy egy szot sem beszélünk egymással, de csak vele van igy, a többi volt barátommal minddel tudok beszélgetni, de vele nem.
2011. febr. 1. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
1szerű, még mindig őt szereted
2011. febr. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van, ami sosem múlik el. Így van ez a nagy szerelmekkel is. Elviselni el lehet, hogy vége, de elfelejteni sosem. Én már elejétől a végéig elemeztem a legutolsó kapcsolatomat, minden hibájával tisztában vagyok és azzal is, hogy soha nem leszünk már együtt. Mégis hiányzik. Szerettem, ez van :) Sokszor hittem, hogy végleg kiábrándultam belőle, aztán mégsem...
2011. febr. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
öhm lehet.... de ha már le se kakálja a fejem.... sokat érek vele
2011. febr. 1. 20:32
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehet hogy igazad van , de valahogy jolenne már tovább lépnem, mert ez kezd szörnyűvé válni. Nekem már az is nagy öröm, ha de. a suliba látom.... és az máris egy jonap.... beteges :S
2011. febr. 1. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!