Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugyabban a kórházban az exek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugyabban a kórházban az exek. Ez a sors keze? Tényleg pech!

Figyelt kérdés
Oda kell mennem kontrollra ahol az exem fekszik a kórházban. Nagyon utált engem valamiért, gonosz volt, bántott jogtalanul, most pedig a kórházban fekszik. Nekem is oda kell pont mennem kontrollra, szinte hihetetlen, hogy pont most. Látogatóba nem mentem hozzá és nem is akarok, mert már semmi közünk egymáshoz pláne utált is engem. Csak hallottam ugye, hogy ott van és eszembe jutott, hogy ez hihetetlen, hogy pont most pont oda kell majd mennem. Talán a sors akarja ezt vagy ilyen peches vagyok? Nem örülnék neki ha még szoba társak is lennénk :S mit csináljak? már jobban van, de még zajlanak neki utó vizsgálatok lehet kiengedik lassan. viszont az én problémám nem várhat mert időpontom van a hétre.
2011. febr. 1. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
"Szobatársak" nem lesztek, mert a férfiak és a nők külön kórteremben szoktak lenni.
2011. febr. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem is értem mit priblémázol ezen. Ex...lezártátok, kész. Nem kell vele foglalkozni.

L/22

2011. febr. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a település nem hemzseg a kórházaktól. Nálunk is egy van.
2011. febr. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Amikor kórháza voltam rég,ott is hasonló volt.Volt egy szobatársam aki végig sms-ezett a volt pasija új barátnőjével.Végig olyanokat sms-eztek,hogy igy megtépik egymást meg úgy ha találkoznak,valami piszok féltékenyek voltak egymásra.Egész napos sms-ezés után hirtelen nyilt éjszaka az ajtó és a lányt hozták be 40fokos lázzal tüdőgyuszival,pont a lány mellett lévő ágyra fektették.Végül mivel szarul volt,rávolt kényszerive,hogy normálisan beszéljék meg a dolgot hajtépés nélkül.A végén mikor kijöttek a kórházból már nagy barátnők lettek :D

Vannak jó nagy véletlenek...ya és elég nagyvárosról van szó ahol történt. :D

2011. febr. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!