Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sex úgy hogy megvan? Vélemény?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sex úgy hogy megvan? Vélemény? Nem lesz töle bajom? 18L

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 11:07
1 2
 11/20 Chupachups ***** válasza:
42%

Chupachups:


Mondjuk utolso nap elmegy, de Istenem...el sem tudom kepzelni milyen lehet mikor javaba folyik..


De nem is a latvany hanem a szag a legrosszabb szerintem..Fuj.:P

2011. febr. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
57%

11:53


Ha büdös, menj el vele dokihoz...uramatyám.

2011. febr. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
38%
Büdösek is olyankor.Kell egy gusztus hozzá......
2011. febr. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
38%
ilyenkor büdös a pina... ez tény
2011. febr. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

büdös?

jah,hogy te aszerint a tévhit szerint élsz,hogy olyankor nem lehet fürdeni? hát az a te bajod,az enyém sose büdös...

sőt,vérben sem tocsog

2011. febr. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Leírták már itt egyszer, hogy neked vesélyes, mert olyankor nyitva van a méhszájad, szóval megfertőződhetsz.

Ha vállalod a kockázatot csináld, ha nem akkor nem.

2011. febr. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
54%
Nem a fürdés hiánya miatt aranyom, hanem a távozó hulladéktól.Lehet te csak fele olyan büdös vagy akkor, de te is szaglasz hidd el, ha magadon nem is veszed észre.
2011. febr. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
42%
Ha a párod hentesnek készül akkor nincs gáz...
2011. febr. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem tenném..Olyankor kielégítem a barátomat másképp, de szeretkezni semmiképp nem szoktunk.

Egyszer megtörtént, hogy elfolytam. Már nem is volt nekem menzim szinte, hát együtt voltunk.. utána persze egy kis vér került a páromra.Ott ahogy én elszégyeltem magam, az hihetetlen...Alig tudtam hozzá szólni.Persze nyugtatott, hogy semmi nem történt, de nekem akkor aztán mondhatott bármit.

2011. febr. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:24

Ott a pont.. egészségedre kérdező..

2011. febr. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!