Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért álmodok mindig rosszat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodok mindig rosszat a páromról?

Figyelt kérdés
azt hogy vagy más nők tetszenek neki, vagy rámásznak és ő hagyja, vagy szimplán letagadja h bejön neki más, vagy azt hogy meghal, esetleg veszekedünk álmomban, vagy megbeszéljük h találkozunk, de aztán mégis dolga akad az utolsó pillanatban, vagy megyek hozzá de eltévedek és sehol nem találom, vagy hív és rossz hírt mond, aztán mikor kérdezek tőle valamit nem válaszol, de le se teszi a telefont.
2011. febr. 1. 10:33
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

aha, de ha valós alapja is lenne, akkor az álmok nem hinném hogy megjövendölnék, maximum fura jeleket észlelek amitől ideges leszek és ez az aggodalmaskodás ami vagy alaptalan vagy nem, szülheti az álmokat nem?

Vagy lehet hogy fordítva igaz, lehet engem csábítanak el vagy én csábulok el? Mások azt hiszik, vagyis kinézik belőlem h több vasat tartok a tűzben, pedig nem, igaz más pasinak tetszem, aki próbálkozik, bár neki van valakije, családja is, és tudja h nekem is van a párom.

2011. febr. 7. 15:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!