Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért álmodok mindig rosszat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodok mindig rosszat a páromról?

Figyelt kérdés
azt hogy vagy más nők tetszenek neki, vagy rámásznak és ő hagyja, vagy szimplán letagadja h bejön neki más, vagy azt hogy meghal, esetleg veszekedünk álmomban, vagy megbeszéljük h találkozunk, de aztán mégis dolga akad az utolsó pillanatban, vagy megyek hozzá de eltévedek és sehol nem találom, vagy hív és rossz hírt mond, aztán mikor kérdezek tőle valamit nem válaszol, de le se teszi a telefont.
2011. febr. 1. 10:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kivetülnek a félelmeid az álmaidra. Először magaddal kell tisztáznod, hogy miért félsz ezektől, ugyanis biztos félsz, különben nem álmodnál ilyeneket. Nem bízol saját magadban, így teljes mértékben a partneredben sem tudsz megbízni.
2011. febr. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 ess16v ***** válasza:
lehet ki kellene beszélned valakivel (esetleg a pároddal), hogy mitől félsz vele kapcsolatban, mert ezek a te belső félelmeid. magadban tartod valszeg, h mitől félsz, néha adj hangot ezeknek, persze bizonyos keretek között!
2011. febr. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Gondolom az álmok nem mondják meg a jövőt, csak azt amitől félek, vagy rossz emlékek jönnek fel, esetleg vágyak, vagy megérzés.
2011. febr. 1. 10:39
 4/11 anonim ***** válasza:
pontosan kedves kérdező:)
2011. febr. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 ess16v ***** válasza:
ha megtanulsz olvasni belőlük, azért adhatnak némi iránymutatást, még ha nem is a jövőt közlik...
2011. febr. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
gondolom nem szó szerint kell értelmezni, pl.: ha terhes vagyok ikrekkel, biztos nem leszek attól még terhes azonnal, de nem is a meddőséget jelöli. Álmodtam azt is, hogy szarvas bébikkel voltam terhes, gondolom az sem fog beválni :)
2011. febr. 1. 10:50
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2011. febr. 6. 21:56
 8/11 anonim válasza:
rossz az aki rosszra gondol hülye aki nem :) vésd az eszedbe :)
2011. febr. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
naja, de itt ő a rossz ha másra gondol, vagy én vagyok a rossz, ha rosszat gondolok róla? :)
2011. febr. 6. 23:06
 10/11 anonim ***** válasza:

Itt biztosat nem lehet mondani. De tapasztalatból mondom: vagy az van, hogy a párod tényleg más nők után kacsintgat valóságban is!!! Vagy pedig az van, hogy te félsz túlságosan ettől! Vagy mind2 igaz!

Szóval ezzel nem lettél okosabb, de ez bármelyike lehet, az is lehet, hogy van valós alapja az egésznek! Tapasztalat!!!

2011. febr. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!