Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt minden pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt minden pasi?

Figyelt kérdés
A párom megcsal! Már 2éve dolgozik x munkahelyen, ahova augusztus óta egy 50 körüli nőt is felvettek (van férje). A páromat decembertől áthelyezték oda ahol ez a nő dolgozik, az egész intézményben ő az egyetlen férfi! A nő busszal jár dolgozni, a párom alibi dumával elmegy itthonról azidő tájban mikor a busz megérkezik és akkor jön haza mikor kezdődik a műszak! Szerintem kisérgeti őt! A párom 30 éves én 27 van egy 15 hónapos lányunk! Feltűnően öltözködik, úgy pacsmagolja magát, hogy drogéria semmi hozzá képest! Eddig jó volt a szabadidő, mostmár ing öltönynadrág stb. Már rákérdeztem h. mi van köztünk, közölte, mit találgatok, ki beszélte tele a fejemet! Január közepén itthagyott minket, elment az anyjához alibi dumával, hogy nem birja anyámat,2 évig semmi gond, most hirtelen megváltozott a véleménye! 7kor kezdődik a meló már 6 kor elindul, ha váltják egymást hogy tudjon vele találkozni! (a meló helyben van kb.15 percre) Eljegyzésünk volt, de nem vagyunk összeházasodva! A gyűrűt sem hordja, alibi leesik az újjamról, de érdekes, hogy mindig csak akkor mikor vele dolgozik, vagy váltják egymást! A napokban megint elment 17:45 kor akkor érkezik ide a nő a busszal, és 19 uán nemsokkal már itthon volt a nő ment éjszakára dolgozni, szerintem őt kisérgeti! Van beosztásom, tehát tudom nyomon követni, hogy ki mikor hogyan dolgozik! Sajnos nem tudtam utána menni, mert a kislánnyal voltam! A párom mindent tagad! De én biztos vagyok benne, hogy ehhez a nőhöz neki köze van! Kézzel fogható bizonyítékra van szükségem, mert addig nem vallja be az őszintét! Kérlek titeket segítsetek nekem ötletet adni, hogy hogyan buktassam le! Meg kell tudnom és győződnöm róla!
2011. febr. 1. 00:26
1 2
 11/12 Fülünyúl ***** válasza:

Én sem csaltam meg soha senkit, nem is volt rá ingerenciám.


Ellenben te úgy tudsz bizonyítékot szerezni, hogy egyszerűen felbérelsz egy magánnyomozót. Egy ilyen meló 10-20 ezerből megvan. A nyomozó utána megy a férjednek, fotókat és pontos idővel ellátott jegyzőkönyvet készít hogy mikor hol hova, ott mit csinált stb. Keress meg egyet és kérdezd meg hogy mi az ajánlata és mennyiért csinálja meg. Elmondja azt is hogy mit tehet és mit nem, illetve milyen dolgokat tud esetleg összeszedni ami már bizonyító erejű.

A magánnyomozói dolgokat pedig bíróságok is elfogadják bizonyítékként, ha később esetleg szükség lenne vagyonmegosztás miatt.

(Az együttélésnél is szükség van vagyonmegosztásra, ha a pár egy évet élt már közös háztartásban.)

2011. febr. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Basszus most találtam az egyik nadrágja zsebébe egy pár zoknit és alsónadrágot (gondolom váltó)!

Hát komolyan nevetséges, teljesen hülyének néz!

Azt hiszi ha azt mondja nekem, hogy nem igaz és mit találgatok akkor majd le is nyelem a dolgot!

Hát én sem most csúsztam le!

2011. febr. 1. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!