Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ciki ha én keresem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki ha én keresem?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel a búcsúbulimon összegabalyodtunk. Nagyon jó éreztem vele magam, és szerintem ő is. Beszéltünk róla, hogy ez csak arra az egy estére szólt. Szóval emiatt is, meg azért is mert most külfölön vagyok, nem tudom, hogy van-e értelme keresnem, bár én nagyon szívesen tartanám vele a kapcsolatot, egy csomót beszélgettünk és olyan jól megértettük egymást.

Amúgy nem egy tipikus csajozós jópasiról van szó, hanem inkább átlagos, kicsit pocakos, szemüveges, de jó dumájú intelligens srácról.

Lehet, hogy hülyeség, de cikinek érzem, hogy én keressem, amikor ő rám se hederít...

Vagy esetleg várjak még egy-két hónapot és azelőtt keressem, hogy hazamennék, ha mégis?

Mivel sok közös barátunk van, ezért kizárt, hogy ne fussunk össze előbb utóbb amúgyis...


2011. jan. 31. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:

A srác pont olyan mint én!!:D A leírás alapján teljesen!!Pocakos,szemüveges,átlagos,inteligens!!Magamra ismertem!! XD

Egyébként szerintem ne keresd!Biztos fogsz találni mást!!Egyébként hány éves vagy??

Üdv:Zsolt

2011. jan. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hülyeség volt vele összegabalyodni... eléggé.

és szerintem nemakkora gáz ha keresed...ha nemis nyilvánosan, de nyomozz utána, erre a facebook pl tökjó. megnézed mikor és hol van, vagy hova jár suliba stb. néha elsétálsz arra biztosan fogtok dumálni..és ez még nemis ciki..eldumáltok aztán vagy összejön vagy nem:/ de ez tőled is függ

2011. jan. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
külföldön vagyok, tehát arra sétálni biztos nem fogok, amúgy facebookon az ismerősöm és amúgyis tudom, hogy hol lakik meg hova jár suliba...
2011. jan. 31. 20:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem rohadtul nem ciki. Ha szeretnél valamit, akkor igenis tegyél érte, mutasd ki hogy mit akarsz. Előbb-utóbb úgyis lesz válasz, hogy ő mit akar. 21F
2011. jan. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

akk majd ha hazajössz...én nem keresném erőszakosan..

vagy ha van msned vedd fel...az nem ciki

2011. jan. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!