Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek már ezek után?

Figyelt kérdés
Sehogy sem sikerül egy normális lányt találnom...Tudom unalmas duma de tényleg ígyvan.Akár élőben,akár neten ismerkedtem 90%ba mindegyikkel nagyon jól elvoltunk,találkozgattunk,telefonálások stb stb,aztán egyszercsak hopp és mintha leselennék sz*rva.Normális srácnak tartom magam,nemvagyok beképzelt sem,sokak szerint helyesvagyok,nem az a célom hogy csak megfektessem a lányt és ennyi.Akármennyire is normális vagyok maximum pár taliig jutok és ennyi.És nemhiszem el hogy egyszerűen nemjön ösze.fogalmam sincs miért....nincsenek nagy igényeim egyáltalán,bár elnézve a mostani "bombázó" lányokat és a csávójukat azért náluk is lenne esélyem szerintem ami a külsőt illeti(ezt nem nagyképűségből mondom) de engem nemigazán érdekelnek az ilyen lányok.... valaki olyat keresek aki átlagos persze csinos,aranyos,kedves olyan szeretnivaló...de egyszerűen nemsikerül....és nemtudok rájönni hollehet a hiba....Ilyenkor mitkéne tennem? Már belefáradtam a folytonos ismerkedésbe mindig 0-ról kezdeni megismerni találkozni stb a semmiért,már kedvem sincs hozzá....Most van egy lány akivel több mint két hónapja beszélek szomszéd városban lakik de akármennyire is akarom nemtudom öszehozni hogy találkozzunk...aztmonta nekem hogy megilyedt kicsit...hogy nincs hozzászokva ehez(gondolom ahoz hogy valakit komolyabban is érdekel) szóval nemtudom már mitcsináljak....Másnak is vannak hasonló gondjai vagycsak nekem? Vagycsak télvan?
2011. jan. 31. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Akkor tolok énis egy közhelyt:

Ne keress! Majd jön.


Ez meg egy idézet, már elfelejtettem, hogy ki mondta:

"Addig keresed a tökéleteset, hogy elmulasztod a megfelelőt."

2011. jan. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Próbáltam ezt a módszert is vagy fél évig nemérdekel az egész kicsitse hogy majd lesz valami....hát nemlett :)
2011. jan. 31. 15:45
 3/3 Norb66 ***** válasza:

Majd lesz. Biztos megvan rá az oka, amiért most jelenleg nem találhatod meg. Vagy nála van valamilyen ok. Csak lény türelemmel. Ja és nekem sincs barátnőm nagyon hosszú ideje...

17/

2011. jan. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!