Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szingli pasik! Merre vagytok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli pasik! Merre vagytok? Hol bujkaltok?

Figyelt kérdés
Mert van az hogy mindig olyan pasit ismerek meg aki mar foglalt??
2011. jan. 31. 13:41
1 2 3 4
 21/32 anonim válasza:
73%
jelen! Viktor, 22
2011. febr. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
leppurd: LOL
2011. febr. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
én is szinvli vagyok!rám a gyermekes huszonéves anyiukák meg a pultosnők buknak!nincs szükségem párkapcsolatra!
2011. febr. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Nekem meg nincs nagy ... ennyi... 23f
2011. febr. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Úgy látom összegyűlt a szingli pasik tábora!:D

Én egy 17éves szingli lány vagyok,komoly kapcsolatot keresek! Jót kérdezett a kérdező erre a kérdésre én is kíváncsi voltam!:D

Ha van itt köztetek egy magas,rövid barna hajú srác,aki kedves és szeretne ismerkedni az dobjon egy privit!:)

2011. febr. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Magas: OK

Rövid haj: OK

Barna haj: OK

Hosszútávú kapcsolat: nem OK

2011. febr. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
15:42 Te se lennél szingli, ha nem a külsőre mennél.
2011. febr. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

17:25 Mivel magas vagyok nem állok össze egy hozzám képest alacsony sráccal,szerintem egy pasinak rövid haja legyen!! Ez a kettő ami nálam kikötés a többihez nem ragaszkodom..

Amúgy a legtöbb pasinak olyan igényei vannak egy lánnyal szemben...úgyhogy szerintem én is kicsit válogathatok!

2011. febr. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Hahaa, ha a hosszútávú kapcsolathoz nem ragaszkodsz, akkor küldjél képet :D
2011. febr. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 MolotovPunk ***** válasza:

Rám is mondták már páran,hogy jól nézek ki.Sokat csalódtam,nem nagyon érdekel már,hogy legyen kapcsolatom.Így jó,nem hagyok magam után fájdalmat senkinek.

Persze,reménykedek,hogy ismét lesz majd barátnőm, (egy normális) aki igazán is fog szeretni,nem csak a sex miatt.

Flörtölni is simán tudok,csak valahogy már belefáradtam a keresgélésbe.Egyenlőre így jó. 23/F

2011. febr. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!