Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Együdt maradjun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Együdt maradjunk vagy ne?

Figyelt kérdés

Úgy érzem hogy megcsal a barátom, de ő aztmondja hogy sose csalna meg, meg hogy velem akarna maradni örökre...

de mégis én úgy érzem..


osztálykirándulás is ami volt októberbe neki akkor is ki tudja mi történhetett (csak most találtam meg a képeket amin a haverjaival van meg ott van 1-2 lány is), meg amugy is 1-2 lány mászik rá az iskolába szerintem....


18 hónapja vagyunk már együdt.


Mit csináljak? Együdt maradjunk vagy ne?

Én akármit is mondok hogy így érzem meg úgy, ő csak mondja hogy nem igaz hogy ő nem csal meg , stb....


2011. jan. 31. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát figyelj. Csak tipp, de esetlegesen azért mondja mindig azt, hogy nem csal meg, mert nem csal meg.

-.-

2011. jan. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kubu Bubu válasza:
Szerintem nem kell túl féltékenynek lenned, mert akkor biztosan belehajszolod a megcsalásba. Inkább csendesen próbálj meg odafigyelni rá. Akár csak azzal, hogy érzed rajta, hogy szokott-e mással lenni, vagy (a szemetebb de hatásosabb mód) hogy ismerősétől, akivel te is jóban vagy érdeklődsz felőle. igazából így, hogy nem írod le a körülményeket, szerintem más sem tud majd értelmesebb választ adni. 22f
2011. jan. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

az a baj hogy messze is lakunk egymástól, csak hétvégén szoktunk találkozni , hétköznap telefonon vagy msn-en beszélünk.

A haverjait nem ismerem.


És amíg távol van meg hogy nem vagyunk együdt addig ki tudja hogy mit csinál....

2011. jan. 31. 13:44
 4/6 A kérdező kommentje:
meg nagyon félek attól hogy elveszik tőlem vagy hogy megcsal...
2011. jan. 31. 14:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Várj, amíg álmodsz valamit ezzel kapcsolatban. Az is nyomósabb bizonyíték lesz...
2011. jan. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a kapcsolat alapja a bizalom


sztem ezzel megválaszoltam a kérdésed!

miért mi mondjuk meg,h együtt legyetek vagy se?

amúgy meg paranoiás vagy....nem önmagadból indulsz ki?

ő nem mondja, h te ki tudja mit csinálsz???

2011. jan. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!