Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együdt maradjunk vagy ne?

Figyelt kérdés

A barátommal 17 hónapja vagyunk együdt, most decemberbe lettünk 17 évesek, ő is meg én is, és majd ha az idén betöltjük a 18-at összeköltözünk.

De van egy kis gond, mert a szülei közénk akarnak állni.

Szerintem amugyis utálnak engem, és tegnap is amikor beszéltünk telefonon csak az üvöltés volt, már lassan beszélgetni sem lehet miattuk.

Meg az is hogy hazudik-e a barátom hogy mert nálunk az internet autóbatikusan megszakad este 9-kor de tegnap 9 után még feljött az apja skype-ra.


Most akkor ez hogy van?

Szerintetek együdt maradjak vele vagy ne?


2011. jan. 12. 12:36
 1/7 anonim válasza:
ha szeretitek egymast akkor igen maradjatok! a szulei meg pukkadjanak meg :)
2011. jan. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát szeretjük egymást és én is így gondolnám ahogy írtad hogy pukkadjanak meg, de hát ezt nem lehet már kibírni amit művelnek a szülei.
2011. jan. 12. 12:47
 3/7 anonim válasza:

na akkor egy kis icipici IT ( information technology) lecke neked lanyom, de elotte egy kis maganvelemeny:


1, borzasztoan rohadtul fiatal vagy meg.

2, a most latszodo problema ami azt hiszed a vilag legnagyobbja, kesobb majd apro vicces dolognak fog tunni


szamitastechnikarol:


van egy 16 eves lanyom. NEKI mindig elmegy az internet garantalom este 10 utan mindennap kivetel szombaton.

Es figyelj most jon a trukk. Nekem az apjanak, meg nem megy el. SOt ha hibas dontest hoz( fogalmazzunk igy) akkor a buntetese nem az, hogy agyonverem a hutoajtoval, hanem akkor is elmegy az internete. Mindegy olyankor h hany ora van. lehet reggel 9 szombaton. Neki akkor sem lesz, mikozben en vigan skypeolok.


Hogy hogy lehet ez?

Ugy, hogy minden komolyabb routeren be lehet allitani, hogy melyik gep mehet fel es mikor. Igy a lanyom nem, en igen.


Jaaa azert annyi logikai bakugrast is elkovethetnel, hogy lehet bizony h az apja megtiltja h leuljon a nagyszobaban levo gephez netezni este 9 utan, mikozben a ferfiember meg bejelentkezik skypera. tenyleg mindenben a bonyolultabbat gondoljak a mai fiatalok???????

2011. jan. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szerintem ez nagyon egyszerű !! Otthon a szülei egyfolytában oltják miattad és szereti a szüleit téged is szeret és nem tud választani köztetek !!!!!!!!!

Neked + neki le kellene ülni a szüleivel és megbeszélni ezt elhamarkodottan ne dönts a szakitásról de a fiunak is igen is magyarázd meg hogyha szeret merjen fel vállalni és jelentse ki a szüleinek hogy nem hagyt téged egyszer ugy is bele fognak nyugodni ( tapasztalatból mondom )

2011. jan. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

hát bocs de én jobban tudom hogy mi is a helyzet velünk kapcsolatban és a szüleivel is..


kösz a válaszokat

2011. jan. 12. 14:43
 6/7 anonim ***** válasza:
ha annyira tudod miért kérdezősködsz.....hülye
2011. jan. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
mert lehet nem tudja ... és kikérte a véleményeket! attol még miért hülye ??? istenem -.-" te vagy a hülye ... ha nem tudsz normálisan válaszolni ;)
2011. jan. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!