Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van rá esély, hogy kibékuljunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély, hogy kibékuljunk?

Figyelt kérdés
Fél év után, tegnap este kozolte velem a barátom, h vége. Azt mondta már nem érez úgy mint azelott, nem vágyik a társaságomra, és ezen nem is akar változtatni. 20 évesek vagyunk mindketten, neki is ez volt az elso komoly kapcsolata. Azt mondta neki mar ez a fél év sok ido volt. Nem bírom elviselni, mert nagyon fáj, és én nagyon szeretem. Nem tudom mit tegyek.
2011. jan. 31. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Ki fogod heverni ne aggódj. Velem is ugyanez volt. Kibírható :) Elején szar lesz, de ahogy telik az idő, annál könnyebb...

Arra ne várj, hogy kibékültök. Ilyenkor szokott jönni a hónapokig tartó önálltatás, hogy meggondolja magát stb. Na ilyenekben ne higgyj. Ő már nem szeret, ez nem fog megváltozni.

2011. jan. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet a barátod csak hirtelen felindulásból írta, lehet hogy van esély a kibékülésre, de ezt a helyzetet csak te láthatod majd át. Ha valóban feladta ezt a kapcsolatot akkor nagyon nehezen, de el kell felejtened.
2011. jan. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pontosan ezt mondta: hogy kihultek az érzései, az utobbi egy hónapban sokat gondokozott rajta.Érdekes, h o nagyon nehezen enged magához kozel emberekt. Szerintem soha nem szeretett senkit igazán. Azt mondta fél év elég volt, meg hogy már csak úgy tekint rám mint egy barátra... szerintem mg inkabb fél attól, hogy nagyon elmélyulne kettonk kozt a kapcsolat. Igazából meg nem is tudja, h mit kell egy kapcsolatban csinalni.
2011. jan. 31. 15:03
 4/7 anonim ***** válasza:
tökéletesen megértelek, az én barátom ugyanezt mondta, pont fél év után, csak ő éppen nem tegnap este, hanem egy hete:) És szerintem nem beletörődni ebbe én is reménykedek. Nekünk is ez az első komoly kapcsolatunk. Igaz, 16 évesek vagyunk, de nekem is borzasztóan esett. Ráadásul msn-en mondta, és mikor előtte találkoztunk, még minden tökéletes volt...Valaki segíthetne,hgoy hogy lehet megoldnai ezt a problémát. Előbb kell beszélni velük, mielőtt elfelejtenek, vagy várni kell, amíg érzik a hiányunkat?
2011. jan. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megértelek, ti még elég fiatalok vagytok, nálatok biztos az lesz a gond, hogy nem vagyotok érettek... Az én barátom is igy van vele, nem mer kozel engedni magahoz... de rosszabb, h azt mondta, nem szeret és nem is akar velem lenni. Nem hiszem, h errre lenne gyógyír. Te mit gondolsz?
2011. jan. 31. 22:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak elbizonytalanodott az érzéseiben. Attól, hogy ezt mondta(nekem is ezt mondta), még egyáltalán nem biztos, hogy így érez. Csak valaki mondja meg, hogyan lehetne visszaszerezni a pasikat!:D Szerinetd most beszéljek vele, vagy egy pár hétig még hagyjam? És te mit fogsz tenni?
2011. febr. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Figyuzz, én egyenlore semmit... nalunk azert nem úgy van, nem igaz, h elbizonytalanodott, ez mar nala 2 honapja tart, azota én is észrevettem, h nem a régi, ha nem szeret... nem tudunk mit csinalni :(
2011. febr. 1. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!