Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek vegyek neki valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vegyek neki valamit?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy unalmas kérdés már a Valentin nap, általában én nem szoktam venni semmit sem a páromnak ilyenkor. Vagyis az előzőeknek nem vettem, mert ők is hülyeségnek gondolták, de most van egy nagyon friss kapcsolatom, még csak pár hete járunk. Rákérdezni nem akarok tőle, de ha ő vesz nekem valamit én meg nem az ciki.
2011. jan. 31. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:

ez valóban kényes terület...


vegyél valami apróságot, de a helyedben kivárnám, míg kiderül az ő hozzáállása, és csak akkor adnám oda, ha ő is készült valamivel.

2011. jan. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig beszéld meg vele, tisztázd, hogy te nem szoktad megünnepelni a Valentin napot. Nincs ezzel baj, jobb az ilyesmit előre megbeszélni.
2011. jan. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Norb66 ***** válasza:

De van baj, méghozzá ha ő szeretné megünnepelni a Valentin napot. Ebből nagyon nagy vita lehet mert nagyon rosszul esne neki, ez biztos.

Vegyél neki, még szép, de akkor add csak neki oda, ha ő is vett neked valamit. Ha vett, akkor ő szeretné megünnepelni (jó, azért ez ennyire nem egyértelmű). Azt hiszem egy évben egy alkalmat kibírsz, ha tényleg szereted...

2011. jan. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jól van, veszek neki valamit, nem nagy dolgot, mert nem régóta járunk.. Köszi a válaszokat:)
2011. febr. 1. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!