Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez égő? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez égő? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már lassan 2 hónapja együtt vagyok egy lánnyal,nagyon szeretem.

Csak hát annyi a dolog,hogy ő február hónapba született én pedig október.

De ez nem olyan nagy különbség igaz?:/

A két hónap egy évben van.

Én,mint fiú októberben,ő pedig februárban.

Köszönöm a válaszokat előre.


2011. jan. 30. 21:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
78%
Ez nem nagy különbség, ez normális:) Ne paráz ezen, ez elfogadható.
2011. jan. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is idősebb vagyok több mint fél évvel a barátomnál. És? Leszarom, jól megvagyunk.
2011. jan. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nagyon nem egeszseges! Csak olyan lannyal szabad parkapcsolatot letesiteni aki veled egy honapba szuletett, tovabba a tobb eves korkulonbseg hosszutavon problemakat okozhat. Arrol nemis beszelve, hogy fontos a horroszkopotok miatt is (elonyos ha mindenketten ugyanabba az intervallumba vagytok, de nem feltetel).

Ha teljes eletet akartok elni, nemart ha nehany honapra lefagyasztod a holgyet igy elmeletelig be tudja hozni a lemaradast.Sok sikert kivanok az ifju parnak!


Dr. Vafil Gregorievich nogyogyasz

2011. jan. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
71%
Első,Utolsó! Ment a zöld lájk! :D Dr. Ánuszkapitány nőgyógyász. :D lol :D. amúgy meg ha nem teccenek az offok, akkor jelents be minket... Abból majd tanulunk. :) Én is úgy szoktam. :D
2011. jan. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Elnezest most vettem csak eszre,hogy tevedtem! Meg mielott valaki belekotne! Magadat kell lefagyaszt, hogy az asszony hozzad tudjon venulni. Amugy meg eszembe jutott egy modszer ha a fagyasztasos nemtetszik. Lodd ki az asszonyt az urbe ott elmeletileg hamarabb oregszik, persze felszed magara 1 par kilot de teged ugysem az ilyen aprosagok erdekelnek, hanem mondjuk az, hogy 8 honappal idosebb vagy nala... :))


Dr. Vafil Gregorievich nogyogyasz

2011. jan. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Megint köszönöm az értelmes válaszokat. (Már aki tud is olyat adni :) )

Sziasztok

2011. jan. 31. 09:50
 17/17 anonim ***** válasza:

1. kommentelővagyok..


még mindig agyfaszt kapok ettől a kérdéstől :'DDDDDDDDD

Dr. Ánuszkapitánynak pedig respect :DDD


18/L

2011. febr. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!