Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit csináljak? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú)

Figyelt kérdés

Volt egy srác, aki tök kedves volt velem, camba néhányszor mutogatta magát :$ (nem kell fikázni, tudom hogy perverz..)azt mondta szívesen csinálja, mert evvel boldoggá tesz.. mondtam hogy miattam nem kell, de azt mondta hogy ő ezt szeretné.. Tegnap láttam hogy ki van írva az adatlapjára hogy igy szeretlek ugy szeretlek xy... mondtam neki hogy akkor ami volt "köztünk" azt hagyjuk, mert genyaság szerintem, hogy mást szeret és nekem mutogatja magát.. Azt válaszolta hogy szereti a csajt, de nem járnak mert nem ott lakik ahol ő.

Most ha elutasitom, akkor örökre elvesztem ( fontos nekem ) de ha elfogadom, akkor büntudatom lesz azért mert én nézem, a csaj helyett.. Mit csináljak? L/16

(csak normálisakat, ha lehet)


2011. jan. 30. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:

használd ki


18/L

2011. jan. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de aztán meg szarul érzem magam.. hogy ezt nem nekem kellett volna látni, hanem annak a csajnak.. :/
2011. jan. 30. 19:16
 3/4 anonim ***** válasza:
narcista kis pö.cs, hagyd a francba
2011. jan. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Két lehetőséged van:

1.Kihasználod az alkalmat,szexeltek,majd a lábtörlője leszel,és porig aláz,te meg sz@rul fogod érezni magad utána.


2.Most szépen továbblépsz,és egy percet nem pazarolsz többé rá az életedből.


A második verzió nehezebb,de jobban megéri hosszútávon.

2011. jan. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!