Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bírnám elérni hogy?

Figyelt kérdés
Hogy bírnám elérni hogy egy lánynak ne tűnjek annyira rámenősnek de mégis valahogy közöljem vele hogy megakarom szerezni.
2011. jan. 30. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Hívd el valahova. Abban szerintem semmi nyomulás nincs.
2011. jan. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én annak örülnék ha csak így simán közölnéd velem.
2011. jan. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Íjj én 4 nappal ezelőtt próbáltam ki , hogy odemegyek egy lányhoz, és őszintén megkérdezem tőle, hogy mi lenne ha egy napra levakarná a homlokáról azt a villogó húzz a busba felíratot, és meghívhatnám valamikor egy kávéra, csak pár percre....jűűja háát annyit mondott naagy nehezen h nem, de azt is halkan mint aki kuka...
2011. jan. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!