Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen gondokat vethet fel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gondokat vethet fel a DROG?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy ti hogyan reagálnátok, hogyha egy értelmes, helyes, jó kinézetű nő vagy férfi megtetszik. De kiderül, hogy drogozik (most vegyünk egy nem súlyos esetet: pl. marijuhana). Megváltozna a véleményetek? Normális válaszokat lécci.
2011. jan. 30. 18:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem megváltozna a véleményem, az biztos. És nem akarnék vele komolyabb kapcsolatot, amíg le nem teszi. Az én világképembe ez nem fér bele, de ha valakinek ez tetszik, egészségére. :)
2011. jan. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem változna meg róla a véleményem. Bár én erre a témára kissé immúnis vagyok, mivel középsuliban elég sokan drogoztak körülöttem. :D
2011. jan. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
egy-egy füvezést, vagy partidrogot "kinőhet" bárki. de személyiségfüggő, hogy mennyire tud a rabjává válni.
2011. jan. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
A fűvel szvsz semmi gond nincs, az (kivéve extrém esetben) ugyanannyit hat ki az emberre mintha bulik során piálna. Sőt egészségesebb is, de ez már más téma. Szóval az engem biztosan nem zavarna, komolyabb drogokkal viszont már teljesen más a helyzet.
2011. jan. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha nem függő, akkor oké. Nekem semmi bajom vele ha valaki néha egy buliban elszív egy zöldet a baráti társaságában.
2011. jan. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kiismerném és ha valami olyat találok ami nem tetszik, megtenném a (le)lépéseket. De ha tetszik és értékeket látok benne, segítenék neki, ha látom hogy baj van.
2011. jan. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Moszuke ***** válasza:
20%

hát.. nem nagyon izgatna.. de azért ne legyen totál függő, pénznyelő stb:)

fiatalok vagyunk és egyszer élünk.. ha neki ez kell hát tolja.. nekem tök mind1.

nekem is van függőségem, ő se szóljon bele abba és én se szólok bele az övébe:) amíg nincs hatással a kapcsolatunkra.

a párkapcsolat nem az énünk feladását jelenti.

2011. jan. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%
Igen, megváltozna a véleményem, onnantól kezdve kerülném. Nem csípem a drogosokat. Mellesleg, nálam az "értelmes" és a "drogos" kizárja egymást. Nem értem, mi szüksége van az embernek a drogozásra. Ha fű nélkül nem tudja jól érezni magát, az elég siralmas. Ha meg azért füvezik, mert "jajj hát a haverok is", az meg arra utal, hogy könnyű befolyásolni, ami megint nem jó.
2011. jan. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
49%

Én ha megtudnám egy lányról, hogy drogozik, max szexre kéne, ha még nem csúszott le túl mélyre. Ha már függő, akkor már szexre sem kéne.

De akiről tudom, hogy akár havonta vagy 2 havonta használ valamit, nálam már barátnőnek szóba sem jöhet, mivel én egészséges, sportos srác vagyok, és ez sok vitát eredményezne.

2011. jan. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én mivel szintán élek ilyenekkel, ha olyan sráccal találkozom, aki időnként elszív egy spanglit, vagy esetenként akár más drogokat is használ, akkor legfeljebb örülnék, hogy legalább tudja mi az, így ha időnként énis szívok nem lesz gond belőle. Az mondjuk gáz, ha valaki naponta szív, de mivel nem okoz függőséget ez igazából csak egy rossz szokás, ha komolyan gondolja hogy valamit kezdeni akar az életével akkor úgyse fogja ezt hosszú távon űzni, az meg, hogy mennyire gondolja komolyan az életét és milyen tervei vannak úgyis kiderül, amikor beszélgetünk. Szóval ha valakinek nincsenek tervei csak úgy van a nagyvilágban az drogozástól függetlenül nem az én emberem....

Nagyon nagy hátrány viszont, ha valaki úgy ítélkezik, hogy igazából fogalma sincs arról, hogy milyen valós veszélyei vannak a drogoknak, és mindenféle hülyeséget hoz fel, amit a tv-ben látott... Pl arról rossz véleménnyel leszek.

De ha valaki egyáltalán enm drogozik, vagy esetleg nem próbálta, de azért tisztában van vele, hogy mi ez, annál ez szintén nem döntő, mert legfeljebb nem szívunk együtt, de azért ezt az ember normális esetben tudja nélkűlözni. Az biztos, hogy rávenni senkit nem vennék rá, aki még nem próbálta. Sőt, aki nem próbálta ne velem próbálja ki, ha ki akarja, akkor keressen valaki mást, mert én ennek a felelőségét pl nem vállalom...

2011. jan. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!