Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha egyszer elkönyveltek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egyszer elkönyveltek egy lányt barátnak, akkor az már nem is változhat?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, mert én már lányként átéltem azt, hogy egy fiúra, akire addig csak barátként tekintettem, máshogy kezdtem el nézni. Hol húzódik nálatok a fiú-lány/férfi-nő barátság határa? Mikor jön el az a pont, ha egy lány már túl fontos nektek?

A válaszokat előre is köszönöm. :)


2011. jan. 30. 18:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Változhat. Bár ez egyénfüggő. Nekem pl. az az ideális, ha a lány nem csak egy "csaj" a sok közül, hanem a barátom is, amellett, hogy a párom. :)

19/F

2011. febr. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
hát igen,Bármi megeshet.Sosem lehet tudni,mikor csap be a villám és havarodsz bele egy "csak barát"-ként elkönyvelt személybe.Legyen az fiú vagy lány.
2011. febr. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Attól hogy egy lányt barátnak tekintünk, még nyugodtan megváltozhat...
2011. febr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!