Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha egyszer elkönyveltek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egyszer elkönyveltek egy lányt barátnak, akkor az már nem is változhat?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, mert én már lányként átéltem azt, hogy egy fiúra, akire addig csak barátként tekintettem, máshogy kezdtem el nézni. Hol húzódik nálatok a fiú-lány/férfi-nő barátság határa? Mikor jön el az a pont, ha egy lány már túl fontos nektek?

A válaszokat előre is köszönöm. :)


2011. jan. 30. 18:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én nem hiszek a Fiu/Lány barátságban ha az egyiknek nem is a másiknak lesz valamilyen szexuális vonzódás a másik félhez.

Ez nem hiba ez belénk rögzült ... de hangsúlyozom mindig vannak kivételek

2011. jan. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nincs fiú-lány barátság. Illetve van, csak kérdés, hogy előtte, vagy utána...
2011. jan. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem van fiú lány barátság, de bonyolult:D
2011. jan. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
szerinted miért bonyolult?:D
2011. jan. 30. 18:28
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha már kategorizálunk, akkor próbáljuk kicsit más szemszögből nézni és úgy megpróbálni. A legutóbbi kapcsolatom azzal a legjobb barátnőmmel kezdtem, akivel már lassan 8 éve elválaszthatatlanok voltunk. Éveken keresztül azzal csesztettek minket, hogy valószínűleg járunk. Mikor jártam valakivel, akkor általában az aktuális nagy Ő féltékeny is volt rá, mondván, hogy túl szoros a kapcsolatunk.


Miután mind a ketten szinglik lettünk, úgy gondoltuk, hogy rossz nem származhat abból, ha összejövünk... Most karácsonykor mentünk szét. Akárhogy próbáltuk, nem jött az a bizonyos szikra ezért úgy döntöttünk, hogy a barátságunk többet ér.


Következtetés:

Szerintem a "szerelem" két adalék pontos arányán múlik:

-egymás megismerése

-szexuális vonzódás

Ha bármelyik jelentősen túlnő a másikon, akkor vagy csak barátságról beszélhetünk, vagy csak vonzódásról/vágyról. Nálunk ebben nem volt meg az összhang, mert az előző partnereinkhez viszonyítva inkább az átlagos kategóriába sorolódtunk mind a ketten.


Lényeg:

Ha egy nem túl sokat megélt barátságról van szó, akkor szerintem van esély, márpedig, ha Te beleszerettél, akkor valószínűleg nagyon is van.

2011. jan. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Azért bonyolult mert most pl. van barátnőm, és van egy lány barátom is, neki van pasija, de ha mindketten egyedül lennénk akkor simán összejönnénk mert jól kijövünk, akkor meg miért ne?

20f

2011. jan. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Norb66 ***** válasza:
De változhat, méghozzá elég könnyen, ha érted mire gondolok. Elég csak az egyiknek felhozni a témát, vagy kezdeményezni "azügyben" és máris több mint barátság. Persze fiú-lány barátság nem sok van.
2011. jan. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Bármikor változhat. Ha akarod, ha nem.
2011. jan. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Mentifantezsvér ***** válasza:
Van fiu lány barátság....egy csomó fiu barátom van és nemhiszem h bármelyikük is belém lenne zúgva... és nekem egyikük sem jön be :D ők csak a barátaim :D de kitudja van olyan eset ahol megváltozhat :_D
2011. jan. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Darwin szerint nem létezik férfi és nő között barátság..és osztom a véleményét!
2011. febr. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!